Çorum Emniyet Müdürlüğü

Çorum İl Emniyet Müdürlüğü

Ülkemiz her geçen gün kendini biraz daha geliştirmekte ve sürekli bu gelişim içerisinde bulunmaktadır. Bu gelişim sürecinde de gelişen bir yapının gerektirdiği gibi toplum içerisinde çeşitli karmaşalar meydana gelmektedir. Bu karmaşaların önlenmesi ve insanların huzur içinde yaşamaları için kurulmuş olan ve her ilde bulunan İl Emniyet Müdürlükleri kurulmuştur. Çorum İl Emniyet Müdürlüğü de bunlardan birisi olup hızla gelişen ve dikkat çeken bir kurumdur.

Çorum Emniyet Müdürlüğü Randevu

İl Emniyet Müdürü Halil İbrahim DOĞAN 1962 Maraş doğumlu olup evli ve üç çocuk babasıdır. 06.09.2012 tarihinde bu göreve getirilmiş ve bu görevde ciddi uğraşlar vermiştir. Çorum’ da asayiş ve insanların huzurunu sağlamak için uğraş veren kurum oldukça yenilikçi bir yapıya sahiptir. Çeşitli etkinlik ve seminerle de insanları toplum olma bilincinde bilgilendirmeye çalışan bu kurum insanların huzuru ve devletin salahiyeti için oldukça önemli bir yere sahiptir. Business adlı dergide 2011 yılında ülkemizde yapılan araştırmaya göre en güvenli ilimizin de Çorum olması bunu açıkça göstermektedir.

Çorum Emniyet Müdürlüğü Adresi

Suçlulara göz açtırmayan bu kurum Çorum’ da toplumun huzuru için elinden geleni yapmaktadır.Çeşitli seminer ve konferanslarla da toplumu bilinçlendirmeye çalışan Çorum İl Emniyet Müdürlüğü insanların daha düzeyli bir toplum yapısı oluşturmada büyük rol almaktadır. E devlet sistemi sayesinde de bireyler ile emniyet mensupları arasında bağı kalıcı kılmaya çalışmaktadır.
Related posts

One thought on “Çorum Emniyet Müdürlüğü

  1. emin torun

    merhabalar ben bir esnafım türkiyenin dörtbir yerini gezdim avrupayı gezdim gezdim diye söylemiyorum ben polisin ukala terbiyesiz hakaret artist olanını çorumda gördüm bi gbt sorgusu yapıyolar sanki dövecek benim dükkanımın önüne hergün polisler araçlarını park ediyo güzellikle uyarıyorum tatlı dille abi bakın ben dükkandan pompa yüklücem lütfen aracınızı biraz aşağı salın sabah bi koyorlar araçlarını akşam beşe kadar dükkanın önünde ben adamı uyarıyorum tatlılıkla adamın dedi babanın malımı burası aracımı ikinci parka çekiyorum dükkandan malımı yüklemek için geliyor ceza yazıyo üç ayda aracıma yedikez ceza kesdiler polise diyorumki bak kardeşim dükkanın önünde arkadaşlarınızın aracı var oyuzden ben malzemeleri yüklüyemiyorum banane senin malından diyo nerden yükleyim bu malı bu araca diyorum havadan uçur diyo ben şimdi bu polise nedeyim allahınızı severseniz benim yerimde siz olsanız naparsınız levyeyi vurunca oldu yere yıkıyımmı böylemi iyi olur polis bir devlet memurudur görevi insanlara hizmet etmek köpekgibi azarlamak değil gereken makamlara gitcem ama allah aşkına sizler polis olarak elinizi vijdanınıza koyun bi insana nasıl davranılması gerekiyosa öyle davranın ben diyarbakırdaki polisleride gördüm hepsi kuzu gibi niye dayak yiceni biliyolar çorumun vatandaşıdamı Diyarbakır vatandaşı gibi olsun taşmı atsın polise lütfen insan oldumuzu unutmayalım insan oldunu unutanlarıda o kurumda barındırmıyalım

Leave a Comment