Çorum İl Tarım Müdürlüğü

Çorum İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Dünya pazarlarında hedeflenen seviyeye ulaşmak için her yeni dönem için birçok faaliyet yapan Çorum İl Tarım Müdürlüğü misyonunu çok geniş tutan bir kurumdur. Çorum İl Tarım Müdürü olan Erkan Elfaz Ermiş’te kurumun bünyesinde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmeye yönelik tüm adımlara öncülük etmektedir.Çorum İl Tarım Müdürlüğü tarım ve kırsal alanların kalkınması adına son dönemlerde yeni proje geliştirmiş ve bu projeyi de 11 kez halkına sunmuştur.

Çorum İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Gelişim seviyesini eskisinden daha da ileri seviyelere taşımak isteyen bu kurum çalışanlarının eğitim seviyelerini de yükseltmektedir. Bilinçli bir toplumun daha fazla verimli üretim yapacağını düşünen Çorum İl Tarım Müdürlüğü çalışmalarını da bu konuda ilerletmektedir. Kırsal kalkınma ve güvenli gıda üretimini konularını çok önemseyen bu kurum halkın bilinçlenmesi adına sık sık denetim ve yerinde incelemeler de yapmaktadır. Zaman zaman tarım TV’de zaman zaman da dergi ve internet sitesi üzerinden bilgiler alabileceğiniz bu kurum gelecekte hangi ürünlerin ne kadar .

Çorum İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Fayda sağlayacağı konusunda şimdiden tedbirlerini almaktadır. Vatandaşın yanlış üretim veya faydasız zararlı bir üretim yapmaması adına site üzerinden ilaçlama zamanlarını da duyurmaktadır.Kısaca Çorum İl Tarım Müdürlüğü çalışmalarında tam bir titizlik hâkim olmaktadır. Dünya pazarlarına açılmak isteyen Çorum İl Tarım Müdürlüğü zaman içinde de yerel üretimin daha da yaygın hale gelmesini ve toplumun daha da bilinçli üretim yapmasını sağlayacaktır.

 

Çorum İl Tarım Müdürlüğü İçin tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment