Çorum Sağlık Müdürlüğü

Çorum İl Sağlık Müdürlüğü

İnsanlar gerek yaşam koşulları gerekse eğitim hayatları sebebiyle artık çok yoğun bir hayat geçirdikleri bilinmektedir. Çok yoğun olan insanlar da maalesef ki sağlık konusuna fazla önem vermemekte ve bununla birlikte çok miktarda sağlık sorunları ortaya çıkmaktadır. Bu sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için bireylerin kendilerine dikkat etmeleri, dengeli ve düzenli beslenmeleri ve spor yapmaları gerekmektedir. İnsanlarında bu sağlık sorunlarını en aza indirmek için sağlık kurumları mevcuttur.

Çorum Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Sağlık kurumları da Çorum ilimizde oldukça gelişim gösteren ve insanlara sınırsız hizmet sunmaktadır. Çorum İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı bu kurumlar düzenli olarak kontrol edilmekte ve insanların sağlığı için elinden geleni yapmaktadır. İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail YÜCEL 25.12.2012 tarihinde bu göreve gelmiş ve geldiğinden bu yana faydalı işler yapmaktadır.1964 doğumlu, evli ve 3 çocuk babası olan YÜCEL insanlara daha iyi bir hizmet sunmak ve sağlık konusunda insanları bilinçlendirebilmek için oldukça uğraş vermektedir.

Çorum Sağlık Müdürlüğü Adresi

Umke hizmetleri ve evde sağlık hizmetleri ile daha faydalı olmaya çalışan bu kurum insanlar için uğraşmakta ve sağlık sorunlarının azaltılması için çeşitli çalışmalar yapmaktadır. İnsanların bilinçlendirilmesi konusunda sürekli seminer ve konferanslar düzenlenmekte ve bu konferanslarda uzman kişiler tarafından insanlara sağlık konusunda bilgilendirme yapılmaktadır.  Çorum İl Sağlık Müdürlüğü e devlet sistemini de kullanarak insanların bu kuruma olan yakınlığını biraz daha artırmayı amaçlamaktadır.

 

Çorum Sağlık Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

One thought on “Çorum Sağlık Müdürlüğü

  1. Sadık ısık

    köyümüzde osmançık gökdere köyü 300 hanelikköyde 15 kişi hayvan ğüpresi atıyor bununla ilkili daha önçede gelin miş cezayi işlem uykulanmamış mıkdarı kimse tak mıyor mıkdara haber ver menizi istemiyorum versenız bu iş omaz gelip kedi gözlerinizle görün

Leave a Comment