Denizli Emniyet Müdürlüğü

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü

Toplumun güvenliği ve barışı için çaba sarf eden Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, Denizli halkı için güven sağlamaktadır. Denizli İl Emniyet Müdürü görevine 7 Eylül 2012’de daha önceki Başbakanlık Koruma Daire Başkanlığında ki görevinden atanmıştır. Denizli İl Emniyet Müdürü Zeki Bulut’tur. Göreve geldiğinden beri Denizli için çalışmaktadır. Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, E devlet uygulamalarını iyi bir şekilde kullanmaktadır. İnternet üzerinden Denizli İl Emniyet Müdürlüğü sitesiden, polis ihbar hattından faydalanılabilir, araç sorgulama, ceza puanı sorgulama, kayıp şahıslar ve MTV sorgulama gibi hizmetlerden yararlanılabilmektedir.

Denizli Emniyet Müdürlüğü Randevu

Emniyet müdürlüğüne bağlı karakollar, bölge mahallerine göre dağılıp hizmet vermektedirler. Denizli İl Emniyet Müdürlüğünde verilen hizmetlerden bazıları; asayiş hizmetleri, trafik hizmetleri, silah ruhsatları hizmetleri, pasaport hizmetleri, yabancılar hizmeti ve özel güvenlik olarak sayılabilmektedir. Düzenli olarak gerçekleştirelen ev ziyaretleri ile halkın sorunları birinci ağızdan dinlenmekte ve moral sağlanmaktadır. Resmi kurum personeline yönelik Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, “bilgisayar güvenliği” konulu eğitim semineleri düzenlemektedir. Toplumsal birliktelik ve suçlara karşı korunma projesi kampsamında, halkla buluşmalar gerçekleştirilmektedir.

Denizli Emniyet Müdürlüğü Adresi

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü kapsamında yer alan rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisiyle, suça maruz kalan bireylere hizmet vermektedir. Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, Denizli merkezde, deliktaş mahallesinde yer almaktadır. Toplum destekli polis, uygulamalarıyla toplumun polisle olan birlikteliğine destek sağlanmıştır. Emniyet müdürü Zeki bulut denizli için güven sağlamaya devam etmektedir.

 

Denizli Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment