Denizli Millî Eğitim Müdürlüğü

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü, 2013 yılına yeni projeler hazırlamaktadır. İl Millî Eğitim Müdürü Sebahattin Akgül, 25 Mart 2012 yılında göreve başlamıştır. Denizli için çalışmakta ve yeni projelere hayat vermektedir. Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü, e-devlet uygulamaları ile Denizli halkına bilgi paylaşımında bulunmaktadır. Millî Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 749 okul bulunmaktadır. Türkiye genelinde Seviye Belirleme Sınavında (SBS) iller arası sıralamada 9. Sırada bulunmaktadır. Müdürlük toplamda 175 bin 699 öğrenciye hizmet vermektedir.

Denizli Millî Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Bünyesinde bulundurduğu 7 bin 322 derslik ve 10 bin 429 öğretmen ile derslik başına düşen öğrenci sayısı ilköğretimde 24, ortaöğretimde 25, mesleki ve teknik eğitimde 29’dur. E-devlet uygulamaları ile öğrenci ve velilere bilgi sağlamaktadır. E-okul potalında yer alan veli bilgilendirme sistemi birçok açıdan veli ve öğrencilere kolaylık sağlamaktadır. Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü, il merkezinde bulunan okul müdürleri, müdür yardımcıları, ilçe müdürü ve şube müdürlerinin katıldığı kaynaştırma eğitimi semineri yaptı. 2013 yılında Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Sebahattin Akgül, yapılacak olan projeleri yoğunlaştırmıştır.

Denizli Millî Eğitim Müdürlüğü Adresi

Yeni bir Bilim Sanat merkezi açılacak, Rehberlik Araştırma Merkezi yenilenecek, yeni Özel Eğitim Anaokulu ve Otistik Engelliler Okulu açılacaktır.  İl Müdürlüğü Denizli merkezde Saltık Caddesi üzerinde bulunmaktadır. İl Millî Eğitim Müdürü Sebahattin Akgül, çalışmalarıyla Denizli için faydalı işler çıkarmaktadır. Eğitim alanında atılan adımlar ile çözüm üretmektedir.

 

Denizli Millî Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment