Denizli Sağlık Müdürlüğü

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü, Denizli halkı için sağlık alanında yaptığı çalışmalarla dikkat çekmektedir. Denizli İl Sağlık Müdürü olarak Dr. İbrahim Demirciler, Denizli Halk Sağlığı Müdürü ve Denizli İl Sağlık Müdür vekili olarak görev yapmaktadır. Sağlık Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla halk sağlığında yapılabilecek olan çalışmaları kurumsal kimliği ile başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Evde sağlık hizmeti projesi ile sağlık hizmeti almak için, sağlık kurumlarına gelme olanağı olmayan vatandaşlara, sağlık hizmetleri evlerinde onlara zahmet verilmeden gerçekleştirilmektedir. Bunun için kurulan ekipler ile evlere ziyaretlerde bulunarak tedavi ihtiyacı olan hasta vatandaşlara sağlık hizmeti verilmektedir.

Denizli Sağlık Müdürlüğü  Personel Listesi        

Sağlık Müdürlüğüne bağlı hastaneler; Denizli Devlet Hastanesi, Denizli Servergazi Devlet Hastanesi, Acıpayam Devlet Hastanesi, Buldan Arif Cerit Devlet Hastanesi, Buldan Dr. Abdullah Sayıner Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Çal Devlet Hastanesi, Çivril Devlet Hastanesi, Sarayköy Devlet Hastanesi, Tavas Devlet Hastanesi, Honaz Devlet Hastanesi, Kale Devlet Hastanesi, Çameli Devlet Hastanesi’dir. İnternet üzerinden yapılan hizmetlerle E devlet uygulamaları sayesinde, bilgi edinme, dilek ve şikayet gibi imkanlardan faydalanabilinmekte, sıra alınabilmektedir.

Denizli Sağlık Müdürlüğü  Adresi      

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü, İnternet üzerinden tüm devlet hastanelerine sıra alınabilme imkânı vermektedir. Ve böylece sıra için uzun beklemeleri en aza indirmekte, halkın memnuniyeti arttırılmaktadır. Yeşeren Fidanlar projesi ile, 0-6 yaş arası çocukların psikososyal gelişiminin desteklenmesi amaçlanmaktadır. İl Sağlık Müdürlüğü adresi; saraylar mahallesi Selçuk caddesi no:35 Denizli Merkez’de yer almaktadır.

 

Denizli Sağlık Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment