Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü

İnsanların adalet ve özgürlüklerinin güven altında bulundurulmasının sağlanması toplumda huzuru ve düzeni sağlamak insanların can ve mal güvenliğinin korunmasıyla birlikte kanunların egemenliğini sağlamak Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü kapsamında yapılan çalışmaların başında gelmektedir. Bu çalışmalarda yasalara ve yasaları uygulama konusunda herhangi bir esneklik söz konusu olmamaktadır. Kendinizle ilgili öğrenmek istediğiniz bir konu olduğunda e devlete başvurabilirsiniz.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Randevu

Düzeni, barışı, huzuru ve güvenliği bozmaya çalışan kişilere veya kitlelere karşı daima caydırıcı olan ve bu durumları yaratan kişiler konusunda gereken tüm kanıtları elde ederek hızlı bir şekilde yakalayarak kamunun güvenlik politikalarının oluşturulmasına katkı sağlayan ve kaliteli hizmetleri ile güven vermeyi amaçlayan örnek bir teşkilattır. Çalışmalarında laik, demokratik ve sosyal hukuk devleti temel kuralları çerçevesinde hukukun üstünlüğü ile insan haklarına saygı ve ne olursa olsun tarafsızlık temel kurallarına bağlı kalmaktır. Kanunlar ve evrensel değerlerin ışığı altında kişilerin temel adalet ve hürriyetlerinin korunmasını sağlamak.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Adresi

Toplumun düzen, huzur ve asayiş içersinde hayatlarını devam ettirme olanağı sağlayacak ortamın kurulması ve oluşturulmasına 1964 İstanbul doğumlu olan Recep Güven 06.09.2012 tarihinde Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü’ne müdür olarak atanarak halen görevine devam etmektedir. Sayın Recep Güven ülkemizin haricinde yurtdışında da eğitimler almış başarılı 1. Sınıf Emniyet Müdürüdür. E-devlet sitesinden aracınızla ilgili veya trafikte cezalarınız varsa onlarla ilgili bilgi alabilirsiniz. Müdürlüğümüz Eski Polis Okulu Çevik Kuvvet Kampusü Bağlar /Diyarbakır adresindedir.

 

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment