Düzce Emniyet Müdürlüğü

Düzce  il Emniyet Müdürlüğü

Düzce Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak il merkezi ve ilçeler de olmak üzere toplam 34 birim bulunmaktadır.  Trafik şube müdürlüğü, Kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele müdürlüğü ve Toplum destekli polis şube müdürlüklerini barından müdürlüğümüz, vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için tüm çalışanları ile birlikte 7/24 saat hizmet vermektedir.  Müdürlüğümüzde, Bilgilendirme çalışmaları, Mağdur destek çalışmaları, Şehit ailesi ziyaretleri, Gaziler günü ziyaretleri, Huzur evi ziyaretleri, izci kampı ziyaretleri, Yeşil Düzce engelliler okulu ziyaretleri ve Mahalle sakinleri ile birlikte kültürel, çevresel ve sosyal etkinlikler gibi sosyal faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

Düzce Emniyet Müdürlüğü Randevu

Öncelikli olarak toplumun güvenlik beklentilerini ve önerilerini tespit ederek, halkın suçlara karşı kendisini koruma arzusu ve toplumsal sorumluluk bilincinin geliştirilmesi için hizmetler vermekteyiz. Bunların yanında Çocuklar ve gençlerin suçlara ve kötü alışkanlıklara karşı korunması için yapmış olduğumuz çalışmalarımızda mevcuttur. Kurumumuz tüm personeli ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yardım etmek, yönlendirmek ve bilgilendirmek için üzerlerine düşen görevleri titizlikle yerine getirmektedirler.

Düzce Emniyet Müdürlüğü Adresi

İnternet sitemiz üzerinden birçok interaktif işleminizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, e devlet işlemleriniz için kısa yollarımızda mevcuttur. Online olarak ihbar hizmetimiz ile internet sitemiz üzerinden bir suçu veya suçluyu ihbar edebilmektesiniz. Araçlarınız ile ilgili sorgulamaları müdürlüğümüze gelmenize gerek kalmadan yine online olarak internet sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.  Müdürlüğümüzü, Fevzi çakmak mahallesi eski bolu caddesi adresinde ziyaret edebilir veya 0380 524 62 74-75-76 nolu telefonlar ile ulaşabilirsiniz.

 

Düzce Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment