Düzce İl Spor Müdürlüğü

 Düzce Spor Müdürlüğü           

DÜZCE İL SPOR MÜDÜRLÜĞÜ hali hazırda 9 adet Spor genel müdürlüğü tesisi, 3 adet Üniversite tesisi ve Düzce gençlik merkezi ile hizmet vermektedir  Ömer Faruk ŞİRAN 2011 yılından bugüne kadar DÜZCE İL SPOR MÜDÜRLÜĞÜ nü başarı ile sürdürmektedir. Kurumumuz il ve ilçe genelindeki faaliyetlerini 56 spor ve idari personeli ile yürütmektedir. İl genelinde birçok spor organizasyonuna imza atan müdürlüğümüz, sağlıklı yaşamın temelinin spor yapmaktan geçtiğini topluma aktarabilmek için yeni projeler üretmekte, özellikle genç yaştaki kişilerin bu dönemlerinde spor dallarından bir tanesi ile tanışmalarını sağlamak için üzerine düşen görevleri titizlikle yerine getirmektedir.

Düzce İl Spor Müdürlüğü İletişim

Özellikle okullarda birçok spor dalında eğitim veren kurumumuz, ulusal ve uluslar arası birçok spor organizasyonunda Düzce’ yi ve Türkiye’ yi başarı ile temsil etmektedir. Kurumumuzun internet sitesi üzerinden, en son haberlere ulaşabileceğiniz gibi, spor müsabakaları ile ilgili kurumumuzun duyurularını da inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Yine gençlik merkezimizin yapmış olduğu faaliyetler ile ilgili fotoğraflara internet sitemiz üzerinden ulaşma imkânınız bulunmaktadır.

Düzce İl Spor Müdürlüğü Adresi

Lisans başvuru formları, yaz okulları başvuru formları, spor kartı başvuru formları gibi ihtiyacınız olan çeşitli formları internet sitemiz üzerinden kolaylıkla indirebilir ve işlemlerini hızlandırabilirsiniz. Merak ettiğiniz konular hakkında bilgi edinme formlarımızı doldurarak istediğiniz konu hakkında her zaman bilgi alma imkânına sahipsiniz.  Kurumumuza, Kültür Mahallesi Kuyumcuzade Bulvarı No.27 adresinden ulaşabileceğiniz gibi, 03805230816 numaralı telefondan da gün içerisinde bizleri arayabilirsiniz.

 

Düzce İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment