Düzce İl Tarım Müdürlüğü

Düzce İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Organik tarım üretimleri ile ilgilenen ve vatandaşın sağlığını son derece düşünen bir kurum olan Düzce İl Tarım Müdürlüğü birçok gelişim projesinde öncü adımlar atmayı başarmış halada bu projelere devam eden bir kurumdur. Kurumun müdürü olan Harun Kabaoğlu aslen Rize Ardeşen ilçesine kayıtlıdır.Düzce İl Tarım Müdürlüğü gıda arzının güvenliğini sağlama, hayvansal sıkıntı ve sorunlarda mücadele etme ve yeni tarım üretim projelerinde çalışmalarını sürdüren bir kurum olmaktadır.

Düzce İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Vatana ve millete en faydalı üretimlerin yapılmasını sağlayan ve bunun içinde en ufak sıkıntı da bile denetleme ve inceleme yapan bir kurum olarak hizmet vermektedir. Örneğin dünya pazarlarına açılmak ve yerel üretimin daha da fazlalaşmasını sağlamak kurumun bir hedefidir. Küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılıkta teknik destekler sağlayan bu kurum ayrıca arılı kovan desteklemesi de yapmıştır. İnsan sağlığı açısından birçok projelere el atan bu kurum mazot, gübre ve toprak analizi desteğini de veren bir kurumdur.

Düzce İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Genel olarak Düzce İl Tarım Müdürlüğü çalışmalarının tamamını fayda sağlayabilmek ve toplumun daha hızlı gelişmesi adına yapmaktadır. Aktifleşen toplumun hızla büyüyeceğine inanan bu kurum çalışmalarını da hızla sürdürmektedir. Her çeşit yenilikçi tarım, gıda ve hayvancılık fikirlerine açık olan Düzce İl Tarım Müdürlüğü kurumuna ulaşmak isteyen her vatandaş internet web sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, istek ve önerilerini kurum ile paylaşabilirler.

 

Düzce İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment