Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü

 Düzce  İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü, il genelinde toplamda 409 okul ve kurumu barındırmaktadır. Bu okul ve kurumlarda 3050 dersliği, bu dersliklerde eğitim veren 4263 öğretmeni ile 67.400 öğrenciye eğitim imkânı sunmaktadır. Murat Yazıcı, 31.01.2012 tarihinden bu yana Düzce Milli Eğitim Müdürü olarak görevde bulunmaktadır. Müdürlük dâhilinde 15 ayrı birim bulunmaktadır.

Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Bunlar; Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri, Özel Büro, Hukuk, Eğitim Denetmenleri Başkanlığı, Temel Eğitim, Orta Öğretim, İnşaat ve Emlak, Destek, İnsan Kaynakları Yönetimi, Strateji Geliştirme, Özel Öğretim Kurumları, Hayat Boyu Öğrenme, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri, Din Öğretimi ve Mesleki ve Teknik Eğitim birimleridir. Dersliklerde ortalama olarak, İlköğretim de 21, Ortaöğretim de 24, Meslek ve Teknik Eğitim kurumlarında ise 32 kişi eğitim almaktadır. 2012-2013 eğitim öğretim yılı, “Bu Benim Eserim Proje Çalışmalarında”, Tubitak Bölge Bilim kuruluna toplamda 30 proje gönderilmesine ön ayak olan kurumumuz, Hayat Boyu Öğrenim konusunda, halk eğitim kurumları ile ortaklaşa olarak toplantılar yaparak çeşitli projeler geliştirilmesini ve uygulanmasını desteklemektedir.

Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Kurumumuzun internet sitesi üzerinden, Sınav takvimlerine ve kurumumuzun vermiş olduğu hizmetlere daha detaylı olarak bakabilirsiniz. Müdürlüğümüz, Valilik Binası İl Milli Eğitim Müdürlüğü-Düzce adresinde hizmet vermektedir. Telefon ile ulaşmak için 0380 524 1380-81-82 numaralarını kullanabilir veya 0380 524 1383 nolu fax ve internet sitemiz üzerinden elektronik posta yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment