Düzce Müftülüğü

Düzce İl Müftülüğü

DüZCE İL MÜFTÜLÜĞÜ, il merkezinde 86, kasaba belde ve köylerde ise 189 Camii ile hizmet vermektedir. Bunların yanında Kur’an kursları ile de hizmet veren kurumumuz bünyesinde toplamda 275 din görevlisi ile barındırmaktadır.İl müftümüz Selami EMEN 28.06.2011 tarihinden buyana düzce il müftüsü olarak görevine devam etmektedir. Bünyesinde 92 adet Kur’an kursu bulunan müftülüğümüz, 35 daire personeli ile hizmet vermektedir. Müftülüğümüz Düzce ili içerisinde diyanet işleri başkanlığına bağlı olarak Haç ve Umre organizasyonlarına da destek olmaktadır.

Düzce Müftülüğü Hutbeler

İnternet sitesi vasıtası ile hizmetlerimizden ve duyurularımızdan haberdar olabileceğiniz gibi Düzce ili ilgili detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz düzce tanıtım bölümümüzde bulunmaktadır. 4 kattan oluşan müftülüğümüzde çeşitli organizasyonları düzenleyebilmek ve toplantılar verebilmek için oluşturulmuş 500 kişilik toplantı salonumuz mevcuttur. İl genelinde din hizmetleri ve projelerine destek olan kurumumuz, kişilerin dinini kaynağından doğru bir şekilde öğrenmesi için tüm çalışanları ile bütün imkânlarını kullanmaktadır.

Düzce Müftülüğü Münhal Kadrolar

Camilerimizde, din görevlilerimizin okumuş oldukları hutbelere, isteyen vatandaşlarımız internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirler ve istedikleri hutbeleri bilgisayarlarına rahatlıkla indirerek tekrar okuyabilme imkânına sahiptirler. Aile irşat hizmetlerimiz ile vatandaşlarımıza toplumun en önemli kurumu olan aile kurumu hakkında, Kur’an ve Sünnet temelli olarak bilgiler aktarılmaktadır.İsteyen vatandaşlarımız kurumumuzu Burhaniye Mahallesi, General Kazım Sokak adresinde ziyaret edebilir veya 0380 514 3222 telefon numarasından ve 0380 523 2481 numaralı fakstan ulaşabilirler.

 

Düzce Müftülüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment