E Kimlik Kartı

E Kimlik

E Kimlik Kartı 2013 yıylında tubitak tarafından tamamlanıp 2013 ilk ayında tüm ülkeye tanıtılan elektronik karttır.E Kimlik teknolojinin bizlere verdiği en son meyve diyebiliriz.E Kimlik kartı ile hayatımız bi nebze daha kolaylaşacaktır.

E Kimlik Kartı Nedir

E Kimlik kartı dağıtımınıza ülkemizde 2013 yılında başlanıp en geç 31 Aralık 2015 tarihine kadar tüm vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır.E Kimlik Sayesinde ceplerimizde paranın yerini alan kredi kartları-bankamatik kartlarını taşımak zorunda kalmıcaz.

E Kimlik Kartı 2013

E Kimlik kartında şahsınıza ait  anne adı-baba adı-tc numarası-doğum yeri ve doğum tarihi bulunacaktır.E Kimlik ise kartın üstündeki çip ile hayatımıza geçecektir.E Kimlik kartında fotoğrafımızın altında bulunan çip te istediğimiz tüm bilgileri yükleyerek hayatımızı kolaylaştıracaktır.

E Kimlik Kartı Nasıl Alınır

E Kimlik Kartımızdaki çipe kredi kartlarımızı-bankamatik kartlarımızı vb tüm bilgilerimizi içeren kart bilgilerimizi yüklettirebileceğiz.Alışverişlerimizde  E Kimlik kartımızın çipini okutmamız yeterli olacaktır.

E Kimlik Kartı Başvurusu

E Kimlik kartınızı aldığınızda lütfen sayfa altındaki Elektronik Kimlik Kartı Doğrulama linkinden tıklayarak açılan sayfadan Elektronik Kimlik Kartı Doğrulayınız.

 

Elektronik Kimlik Kartı Doğrulamak İçin Tıklayınız
Related posts

One thought on “E Kimlik Kartı

  1. RECEP ÖZDİN

    saygılar acaba ben istanbulda yaşıyorum e kimlik başvurusu şu an yapabilirmiyim veya ne zaman gerçekleşecek kesin bir tarih varmı saygılarımla

Leave a Comment