E Konsolosluk

E Konsolosluk Randevu

E konsolosluk işlemleri artık internet üzerinden gerçekleştirilen bir durum olup istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seçimlerinizde en iyi ve en kaliteli bilgilere kolaylıkla ulaşabilir ve e konsolosluk işlemleri hakkında birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.e konsolosluk işlemleri hakkında istediğiniz bilgileri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ankara Konsolosluğu

Vize işlemlerinizi ve pasaport işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden işlem gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda da istediğiniz bilgileri kolayca internet üzerinden bulabilirsiniz. Seçenekler arasında konsolosluk işlemleri de bulunduğundan dolayı sizde eğer konsolosluk işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız o halde internetten araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Konsolosluk işlemlerinde en gelişmiş bilgiler ve istediğiniz şekilde konsolosluk hakkında merak ettiğiniz bilgileri de internetten kolayca bulabilirsiniz.

E Konsolosluk Nedir

E konsolosluk işlemleri arasında istediğiniz tüm durumlar internette mevcut. Dolayısı ile konsolosluk konusunda da e konsolosluk bilgileri istediğiniz detaylarda verilmiş olup kolayca öğrenebilir ve tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemlerinizle birlikte aynı zamanda da konsolosluk bilgileri dahilinde istediğiniz tüm bilgileri kolayca bulabilirsiniz. Konsolosluk işlemleri e konsolosluk konularında vize ve pasaport konuları da ele alınmakta olup konsoloslukta gerekli tüm bilgileri kolayca alabilirsiniz.

E Konsolosluk Randevu Almak

Konsolosluk konusunda istediğiniz tüm bilgileri kolayca bulabilir ve internet üzerinden yapabilirsiniz. İnternet hayatımıza girdiği andan itibaren sizde en çok merak ettiğiniz bilgileri kolaylıkla bulabilirsiniz. Konsolosluk konuları dahilinde artık konsolosluk işlemleri internet üzerinden yapılmakta olup bunun için artı bir zaman geçirmenize ve harcamanıza gerek kalmayacaktır. Konsolosluk işlemleri içinde en çok merak ettiğiniz tüm sorular hakkında da ayrıca destek alabilirsiniz.

E Konsolos

Konsolosluk konusu oldukça detaylı bir konu olmasından dolayı istediğiniz tüm araştırmaları kolayca yapabilir ve e konsolosluk konusunda internetten işlem yapabilirsiniz. Sizde kolayca bu konuları öğrenebilir ve tüm konularda bilgilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. seçimlerinizi internetten yaptığınızda gözünüze çarpan birçok bilginin olduğunu görecek ve istediğiniz birçok bilgiye de sahip olacaksınız. Tüm bilgiler ışığında aynı zamanda da birçok diğer konularınızla ilgilide destek alabilirsiniz.
Related posts

One thought on “E Konsolosluk

 1. Kemal Akkaya

  Sevgili Ülkemin sevgili Resmi Calisanlari,

  Sizi; Internet üzerinde bir randevu almak icin, vatandaslarimizi bu Kadar zorlayip, önlerine her türlü engeli cikarip, bu tür bir iskence metodu buldugunuz icin tebrik etmek istiyorum. Kendi halkina bu Kadar düsman olan baska bir Devlet yoktur saniyorum. Insan da hic vicdan merhamet olmaz mi ya???

  Hemen hemen her Zaman, vatandas lar icin bir randevu almak icin saatlerce ugrastiriliyoruz. NE E-Randevu sayfasi ne e Devlet nede e Konsolosluk sayfalari Dogru calismakta. Bir Randevu almak bile iskenceye dönüsmekte. ÜLke almanya veriyorum karsima sehir secenekleri Kabul yada Boston cikiyor.. Türkce dile ceviriyorum, Ülke Yeni Zelanda oluyor….BU ne yaaaa????

  Sayin Arkadaslar, daha öncede defalarca bu tür sorunlar yasanmisti. Telefonla direk Ankarada merkezde calisan arkadaslara bildirimlerde bulunmustum. Zaman Zaman düzelmeler olmustu.. Ama Yine neden bu Kadar sorun var bilemiyorum. Gercekten Bir haftadir RaNDEVU ALMAYA CALISIYORUZ: tELEFONLA KIMSE CIKMIYOR: Internet ÜZERI fELAKET:… YApmayin Arkadaslar, bu insanlar kendi vatandaslarimiz ve güzelim ülkemizin adini bu Kadar basit seylerle kirletmeyin. ..

  Lütfen E Konsolosluk ve e randevu islemlerinin yapildigi sayfalarin teknik sorumlulariyla Konusarak, bunlara cözüm bulun. Bu Sayfalar vatandas icin birer iskence sayfasi olmam ali. Yok bu sayfalar calismayacaksa, LÜtfen Konsolsosluk ve Elcilik görevlilerine Talimat verilip, santrallerde mutlaka bir kisinin vatandaslara hizmet amacli telefona cikmasini saglayin.

  Kisa Sürede bu sorunlari gidereceginiz umuduyla ,Selam ve saygilar imi iletiyorum.

  Kemal Akkaya

Leave a Comment