Edirne Emniyet Müdürlüğü

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü

Toplum olarak etik değerlerimizin önem taşıdığı Edirne İl Emniyet Müdürlüğünde her yeni gün güvenliğiniz açısından 7/24 çalışmalar, faaliyetler yapılmaktadır. Edirne İl Emniyet Müdürü Sayın Cemil Ceylan 0.11.2011 tarihin İçişleri Bakanlığının kararnamesi ile göreve atanmıştır. Aynı zamanda çalıştığı birimlerde çok sayıda Takdir belgesi alan Cemil Ceylan 1. Sınıf Emniyet Müdürüdür.Edirne İl Emniyet Müdürlüğünden tüm birimlerin numarasını öğrenebilir, insan hakları konusunda her zaman yardım alabilirsiniz.

Edirne Emniyet Müdürlüğü Randevu

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Şükrü paşa Mah. Şehit Üsteğmen Ahmet ALTUN Caddesindeki adresindedir. Hudut kapılarından, pasaport işlemlerine, Eğitim işlemlerinde yabancı işlemlerine kadar birçok konuda yardım alabileceğiniz bu kurumun müdürü Cemil Ceylan geçtiğimiz günlerde madde bağımlılığı hakkında basın toplantısı düzenlemişti. Ahlaki değerlere önem veren, can güvenliği konusunda her önlemi alan Edirne İl Emniyet Müdürlüğü her konuda olduğu gibi can güvenliği konusunda da son derece etkili çalışmalar yapmaktadır. E-devlet projesinden sonra çıkan diğer sistem sayesinde rahat bir nefes alan halk devletin yaptığı çalışmalar sayesinde gün geçtikçe daha rahat ve kaliteli bir hayat yaşama fırsatı elde etmektedir.

Edirne Emniyet Müdürlüğü Adresi

Kaliteli yaşama fırsatı haricinde Kanuni haklarını öğrenmek isteyen herkes, ya da duyuruları, haberleri öğrenmek isteyen herkes Edirne İl Emniyet Müdürlüğünden rahatlıkla öğrenebilmektedir. Ayrıca Yemek ihalesi düzenleyen müdürlük Kamu hizmetlerine son derece önem veren bir kurumdur. Bu yüzden her yönden önlemini almış olup 7/24 halkının hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Edirne Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment