Edirne İl Spor Müdürlüğü

Edirne  Spor Müdürlüğü

Spor her insan için önem taşıyan bir aktivitedir. Sağlık açısından son derece yararlı olan spor Edirne İl Spor Müdürlüğünden sürdürülen faaliyetler eşliğinde devam etmektedir. Spor yapma anlayışını ve aynı zamanda alışkanlığını halkına sunan Edirne İl Spor Müdürlüğü çalışmalarını özellikle yeni nesillere aşılamakta öncüdür. Edirne İl Spor Bakanı Suat Kılıç Samsun doğuludur.

Edirne İl Spor Müdürlüğü  İletişim      

Edirne İl Spor Müdürlüğüne ait 25 Kasım Stadı Fındık Fakih Mahallesindedir. Spor Müdürlüğüne bağlı 6 ilçe müdürlüğü bulunmaktadır. Hizmet anlayışında yeni nesillere ve topluma spor anlayışını yüklemek amacı ile birçok çalışma yapan Edirne İl Spor Müdürlüğü her geçen gün gün çalışmalarına ve hizmetlerine yenisini eklemektedir.  E-devlet sistemi haricinde E-bülten kısmından Edirne spor müdürlüğü ile ilgili haberleri, duyuruları rahatlıkla takip etme şansını bulabilirsiniz. Ayrıca isteklerinizi ve beklentilerinizi mesaj yolu ile aktarabilme şansınızda vardır. Okul sporları, Gençlik merkezleri, birçok aktivite ve yarışma düzenleyen Edirne İl Spor Müdürlüğü faaliyetlerine her geçen gün hızlılık katmaktadır.

Edirne İl Spor Müdürlüğü Adresi

Genel olarak kısaca özetleyecek olursak gençlerin ve çocukların gelişimini en iyi ve en rahat bir şekilde sağlamak için önemli adımlar atan Edirne İl Spor Müdürlüğü kurum olarak toplum anlayışını da daha iyi hale doğru çekmektedir. Sağlıklı yaşam için spor yapmak her birey için önemli bir koşul olduğundan Edirne İl Spor Müdürlüğü de bu amaca yönelik hizmet anlayışı sunmaktadır.

 

Edirne İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment