Edirne İl Tarım Müdürlüğü

Edirne İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Gıda üretim, pazarlama ve satış konularında Türkiye’nin sınır kapılarından biri olan Edirne İl Tarım Müdürlüğü çalışmalarını son derece hızlı ve ayrıntılı bir şekilde yapmaktadır. Edirne İl Tarım Müdürü olan Orhan Sarı Çorum ilinin Dodurga İlçesinde doğmuştur.Sertifikalı tohum desteklemeleri ve organik üretimin yapılması desteklerini bir bütün olarak yapılmasını sağlayan bu kurum yerli ürünlerin dış pazarlara güvenilir şekilde erişmesini de sağlamakla ilgili görevlere sahiptir.

Edirne İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Edirne İl Tarım Müdürlüğü ayrıca internet üzerinden online bir şekilde merak edilen soruları ya da talep edilen önerileri de cevaplamaktadır. Halkın refah bir şekilde tarım, hayvancılık ve gıda ile ilgili işlerini yapabilmesi için gerekli desteği de vermektedir. Gübre desteğinden makine desteğine kadar yardımcı olan bu kurum çiftçinin de yüzünü güldürerek daha da yüksek enerjisiyle çalışmasını sağlamaktadır. Hatta toprağının verimli hale gelmesi içinde gerekli ilaçlama çalışmalarında da destek verici bir kurum özelliğini taşımaktadır.

Edirne İl Tarım Müdürlüğü Adresi

İnternet üzerinden hem çiftçi sayfası, hem yatırımcı sayfası hem de tüketici sayfası olarak açılmış sayfalardan istek ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.Kısaca Edirne İl Tarım Müdürlüğü aynı zamanda bir sınır kurumu olduğu için çalışmalarına daha da hızlılık ve öncülük katan bir kurum anlayışı ile hizmet vermektedir. Her türlü soru ve görüşlere açık olan bir kurum olarak dünya çapında gıda erişilebilirliğiyle de son derece ilgili bir kurum olmaktadır.

 

Edirne İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment