Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü

Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Türkiye’nin Edirne ilinde Edirne Milli Eğitim Müdürlüğünde 12 Aralık 2011 tarihinde göreve başlayan Hüseyin Özcan Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır. Bu görevin öncesinde yani 2004 ve 2011 yılları arasında Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüten Hüseyin Özcan aslen Trabzonludur.

Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Edirne Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 126 İlkokul, 89 Ortaokul 28 Düz Lise, 23 Meslek Lisesi,19 özel Eğitim Kurumları, 17 Halk Eğitim bağlı kurumları, 15 Anaokulu, 9 İlçe Milli Eğiti Müdürlüğü ile toplamda 326 kuruma bakan Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü işlerini son derece titizlikle yapan bir yerdir.  Çalışmalarını hızla sürdüren Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü faaliyetlerine, sınavlarına düzenlediği aktivitelerine zamanında uyan bir yerdir. Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü adres olarak şehrin vilayet binasındadır. İnsan kaynakların bölümünde inşaat alanında faaliyet gösteren bölüme kadar takvim tutulan bu müdürlük işini son derece iyi bir şekilde yapmakta olan bir kurumdur.

Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Geçtiğimiz günlerde en son olarak İstiklal Marşımızın 12. Yıl dönümünü kutlayan Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan katıldığı programlar ile değerlerimizin önemine ışık tutan bir müdür olduğunu tekrar göstermiştir. E-devlet kavramından E-okul kavramına kadar bulabileceğiniz müdürlükten her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Çalışmalarını devamlı sürdüren Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü düzenlenen yarışmalar haricinde faaliyetleri arasında her zaman güvenli bir şekilde ihalelere de yer veren bir kurumdur.

 

Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklkayınız.
Related posts

Leave a Comment