Edirne Sağlık Müdürlüğü

Edirne İl Sağlık Müdürlüğü

Sağlık her insan için en önemli bir unsurdur. Edirne il Sağlık Müdürlüğü bu konuda 7/24 hizmet veren bir kurumdur.  Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Turgut Çalışkandır. Dr. Turgut Çalışkan 4 Haziran 2012 tarihinde göreve atanmıştır. Hasta haklarından, Hekim haklarına, aşı takviminden nöbetçi Eczanelere kadar istediğiniz bilgiyi alabileceğiniz Edirne İl Sağlık Müdürlüğü Barutluk Mahallesi Arnavutköy Caddesi TOKİ/1.Kısım bölümündedir. E-devlet sayesinde her yeni gün çalışmalarını hızla sürdüren devletimiz son zamanlarda çıkarttığı E-reçete sistemi ile kâğıt israfını da önlemiştir.

Edirne Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Edirne İl Sağlık Müdürlüğü Yönetim Personeli İl Sağlık Müdürü ve Müdür Yardımcılarından oluşmaktadır. Yıllardır kutlanan 14 Mart Tıp Bayramı sağlığımızın nöbetçileri, Doktorlarımız, Hemşirelerimiz için son derece önem taşıyan bir gün olduğundan onların bu önemli günlerini kutlamalı, teşekkür etmelisiniz. Yaptıkları işin öneminin her zaman farkında olan, görevlerinin kutsallığını her zaman sürdüren, halkın beklentisini her zaman karşılayan ve en önemlisi insan sağlığı konusunda önemli rol oynayan Edirne İl Sağlık Müdürlüğü yaptığı işler ve halkın beklentisini karşılayarak vazgeçilmez kurumlarımızdan birisi olmaktadır.

Edirne Sağlık Müdürlüğü Adresi

Aynı zamanda sağlıklı yaşama anlayışını halkına sunma hedefleri yaptıkları işe ne kadar önem verdiklerini gösteren bir durum olmaktadır.  Sonuç olarak günümüzün önem taşıyan konularından organ bağışı veya başka bir konuda merak ettiğiniz sorularınızın cevabını rahatlıkla öğrenebileceğiniz sağlık kurumu siz halkına hizmet vermek için 7/24 hizmetini yapmakta ve sizleri beklemektedir.

 

Edirne Sağlık Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment