Elazığ Emniyet Müdürlüğü

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü

Her zaman kutsal bir görev olarak kabul edilen polis teşkilatı insanların güvenliği ve devletin bekası için oldukça önemli bir kurumdur. Çeşitli suçlara karşı uğraş veren emniyet şubeleri her ilimizde bulunmaktadır. Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü de insanların güvenliği için elinden geleni yapmakta ve asayişi sağlamaktadır. Emniyet müdürü 1964 doğumlu evli ve 4 çocuk babası olan Ayhan BURAN 1987 yılında polis akademisinden mezun olduktan sonra çeşitli yerlerde görev yapmış ve 05.11.2011 tarihli kararname ile Elazığ’a görevinin başına gelmiştir.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Randevu

İl emniyet müdürlüğü çeşitli çalışmaları ile de bireyleri bilinçlendirmektedir. Bu projelerden bazıları kadına şiddete son, sodes projesi ve çocuklar trafikte gibi projelerdir. Asayiş konusunda da oldukça başarılı olan İl Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu ve kaçak sigara gibi tacirlere de göz açtırmamaktadır. Sürekli kontrolde olan polis teşkilatı Elazığ asayişini, insanların da can ve mal güvenliğini sağlamak için uğraş vermektedir.E devlet sistemini de kullanarak sürekli bireylerle iç içe olan emniyet teşkilatı çeşitli pasaport işlemleri veya trafik işlemleri gibi hizmetler de sunmaktadır.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Adresi

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Malatya yolu üzerinde Çayda Çıra kavşağına 20 metre uzaklığındadır. Web sitesi üzerinden de insanlara bilgilendirme ve hizmet veren Emniyet Müdürlüğü bilinçli ve vatanına duyarlı bir gençlik oluşturma çabasındadır. Bunun için çeşitli proje ve çalışmalarla da gençlere bilinçlendirme yapmaktadır.

 

Elazığ Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

One thought on “Elazığ Emniyet Müdürlüğü

  1. hasan varol

    ilimizde bulunan yeni çarşı otelinde iki yıldır sabah 5 ile 12 arası fuhuş yapılıyor ve operasyon öncesi emniyetten haber alıp tepdir alıyorlar bu otel eski adıyla yücebaba olan otel daha önce 1 ay kapatıldı lütfen bu konuyla acil ilgilenin şehrin göbegindeki bu reziligi bitirin yoksa bu durumu ankaraya bildirecegim ayrıca buna istinaden yeni bingöl oteliyle beraber hem uyuşturucu hem fuhuşu ortak yapıyorlar saygılarımla HASAN VAROL

Leave a Comment