Elazığ İl Spor Müdürlüğü

Elazığ  Spor Müdürlüğü

Elazığ sürekli gelişmekte olan ve her alanda ülke genelinde kendisini göstermekte olan bir ilimizdir. Çeşitli çalışmalar ve hizmetler sayesinde ülkemizde belli bir konuma gelen Elazığ her dalda olduğu gibi spor alanında da birçok yenilikle kendini geliştirmektedir. Gençlere ve yetişkinlere spor yaptırmayı sevdiren bir sistem getirmeyi amaçlayan Elazığ İl Spor Müdürlüğü bu amacı için uğraş vermektedir.  İl Spor Müdürü Sedat ACAR evli ve 2 çocuk babasıdır. 2004 yılında görevine atanan ve halen bu görevini sürdüren Sedat ACAR Elazığ’a spor alanında birçok katkıda blunmuştur.

Elazığ İl Spor Müdürlüğü İletişim

Çeşitli proje ve çalışmalarla insanlara spor yapmayı sevdirmeyi amaçlayan bu kurum vizyonunu bu doğrultuda ayarlamaktadır. Özellikle gençlerin üstüne biraz daha fazla düşen kurum çeşitli dallarda turnuvalar ve müsabakalar düzenleyerek de gençlerin spora olan ilgisini çekmeye çalışmakta ve sporu sevdirmeye çalışmaktadır. E devlet sistemini kullanarak bireylerle de yakın temas halinde olan Elazığ İl Spor Müdürlüğü çeşitli alanlarda kurduğu spor kompleksleriyle de dikkat çekmektedir.

Elazığ İl Spor Müdürlüğü Adresi

Birçok dalda oldukça fazla sayıda lisanslı sporcusu olan bu kurum her geçen daha da spor sevgisini insanlar üzerinde arttırmakta ve sporu sevdirmektedir.   Sporun gülen yüzleri ve gençlerin iyilik ağacı gibi daha birçok projelerle gençler üzerindeki her geçen gün artmakta olan İl Spor Müdürlüğü spor konusunda insanları bilinçlendirmekte ve bu konuda çeşitli konferanslar da düzenlemektedir.

 

Elazığ İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment