Elazığ Sağlık Müdürlüğü

Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü

Elazığ bilindiği gibi sürekli gelişen ve kendisini yenileyen bir ilimizdir. Çeşitli alanlarda gelişen teknoloji ve diğer gelişmelerden faydalanarak sürekli bir yenilenme halindedir. Bu yenilenme ve gelişim sürecinin başında da hiç şüphesiz sağlık kuruluşları bulunmaktadır. Sağlık alanında insanlara sunulan hizmetler her geçen gün artmakta ve insanlar için en önemli değerlerden birisi olan sağlık konusuna gereken önem verilmektedir. Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü olarak çalışmalarına devam eden kurum sağlık alanında birçok faydalı işler yapmaktadır.

 Elazığ Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

2012 yılında göreve getirilen İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Selahattin KARAKOÇ sayesinde de sağlık alanın da birçok çalışma ve projelerle insan sağlığına olan önem daha çok artmıştır. Gereken denetlemeler ve araştırmaları yaparak sağlık kuruluşlarındaki çalışmaları denetleyerek sürekli kontrol altına almıştır. E devlet sistemini de kullanan İl Sağlık Müdürlüğü insanlara daha iyi hizmetler sunabilmek için sürekli çaba içerisindedir. Uzman ve deneyimli kadrosu, donanımlı hastane ve sağlık ocakları ile sağlık alanında sürekli gelişen Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü insanlara sağlık alanında ciddi yatırımlar yapmaktadır.

 Elazığ Sağlık Müdürlüğü Adresi

112 acil servis hattına da ciddi önem veren İl Sağlık Müdürlüğü değişik alanlarda da kalite kontrol gibi denetleme alanları oluşturmuştur. Açık adresi Cumhuriyet mah. General Hulusi Sayın cad. no:6 Akgün Otel altı Elazığ olan İl Sağlık Müdürlüğü insanlara adresinde de hizmetler vermektedir. Bu şekilde sürekli gelişen sağlık sektörü Elazığ’da sektörler arasında örnek alınacak öncü bir kuruma gelmiştir.

 

 Elazığ Sağlık Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment