Erzincan Emniyet Müdürlüğü

Erzincan il Emniyet Müdürlüğü

Erzincan İl Emniyet Müdürümüz olan, Mustafa ELEMAN liderliğinde ki emniyet mensubu çalışanları şehrin emniyeti için yaptığı çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. İlde ki emniyetin ve düzenin sağlanmasını amaçlayan kurum bunun dışında vatandaşlarına birçok konuda hizmet vermektedir. Bu verilen hizmetleri kendi internet sitesinden takip edebilirsiniz.Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünde, pasaport işlemleri, silah ruhsat işlemleri, özel güvenlik işlemleri, tercihli boş plaka tahsis işlemleri gibi işlemler yapılmaktadır.

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Telefonu

İnsana saygı ilkesinde çalışmalarını yürüten kurumda, personele verilen eğitimler ise her geçen gün artırılmaktadır. İnsan hayatının her şeyden üstün olduğunu genç beyinlere kabul ettirmek ve bu doğrultuda şehrin emniyetini sağlamak için eğitimler düzenli olarak emniyet mensubu çalışanlarına verilmektedir. Şehirdeki tüm polis karakollarının, şubelerin ve ilçe teşkilatlarının hepsi bu kuruma bağlıdır. Yapmış olduğu operasyonları da kendi internet sitesinde yayınlayan ve vatandaşlarına bilgi veren yazıları ile her daim suçluların karşısında vatandaşın yanında olmaktadır.

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Adresi

Proje ve halkla iç içe yaptığı toplantıları da internet sitesinden adım adım takip edebilirsiniz. Emniyet ve güvenlik dışında sosyal sağlık projelerini de bünyesinde yürüttüğü kurum, özellikle öğrencilere yönelik yararlı projeler ile kendini kanıtlamıştır.Erzincan İl Emniyet Müdürümüze istediğiniz anda direk kendisine mesajlarınızı, isteklerinizi ve çalışmalar hakkında ki yorumlarınızı iletebilirsiniz, bu sayede çalışmalara yöne verilirken isteklerinizi de dikkate almaları vereceğiniz mesajlar sayesinde gerçekleşecektir.

 

Erzincan Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment