Erzincan İl Spor Müdürlüğü

Erzincan  Spor Müdürlüğü

Erzincan İl Spor Müdürlüğü, şehirde ki spor anlayışının gelişmesi ve spor adına yapılan çalışmaları düzenleyen kurumdur. Okullar arası yapılan yarışmaları düzenleyen ve değerlendiren kurum öğrencilerin spora olan bağlılığını her geçen gün arttırmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.Erzincan İl Spor Müdürlüğünde yürütülen çalışmaları, sporcuları ve tesisler hakkında ki geniş bilgiyi, kurumun kendi internet sitesini ziyaret ederek takip edebilirsiniz, ayrıca oynanacak olan maç ve yapılacak olan yarışmaların tarihlerini de bu site sayesinde öğrenebilirsiniz.

Erzincan İl Spor Müdürlüğü İletişim

Kurumun birçok tesisi bulunmaktadır. Bu tesislerin tümü öğrencilere ve gençlere sporu sevdirerek, aralarındaki dostluğun pekişmesini sağlamaktır. Bu nedenle kurum her geçen çalışmalarında yeni bir bakış açısı getirerek gençlerin yoluna ışık olmuştur. Bünyesinde çok sayıda voleybol, satranç, karate ve hentbol spor dallarında bulunan lisanlı ve faal sporcular bulunmaktadır. Bu sporcuların her türlü ihtiyaçlarını karşılayan kurum gerek yurtiçinde ki, gerekse yurtdışında ki tüm müsabakaları takip etmektedir.

Erzincan İl Spor Müdürlüğü Adresi

En önemlisi ise, bu sporlar çerçevesinde yapılacak olan maçları, yarışmaları ve sonuçlarını kendi sitelerinde ki duyuru sayfasında yayınlamaktadır.Erzincan İl Spor Müdürlüğü, açmış oldu gençlik merkezleri ile gençlerin sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile daha çok ilgilenmelerini sağlayarak güvenli bir gelecek oluşturmaktadır. Bu merkezlerde gençlerin bilgi ve becerileri artırılarak, gelecekteki problem çözmelerinde yardımcı olmakla ile birlikte, kendilerine rehberlik ve danışmanlık yapılmaktadır.

 

Erzincan İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment