Erzincan Milli Eğitim Müdürlüğü

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. 2012 yılında göreve atanan ve halen bu görevde bulunan Necmi Özen müdürlüğü bünyesinde çalışanlar koordineli bir çalışma yürüterek il deki eğitim konulu sorun ve ihtiyaçları gidermektedir.Erzincan ilimizde Milli Eğitim kurumuna bağlı birçok okul ve kurum bulunmaktadır. İlçelerdeki eğitim müdürlükleri ise şu şekildedir, Çayırlı, İliç, Kemaliye, Kemah, Otlukbeyi, Refahiye, Tercan ve Ürünlü adı altında bulunan kurumların hepsi

Erzincan Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Milli eğitim kurumuna bağlıdır. İlkokullar, ortaokullar, lise ve üniversite müdürlüklerinin bağlı oldu kurum belirli aralıklarla yapmış olduğu denetimleri ve okullara yönelik gözlemler yapmaktadır. Kurumun kendi internet sitesinden yapmış olduğu çalışmaları takip ederken, almış olduğu ihalelerin bilgisini de alabilirsiniz. Özellikle kurumun size sunmuş olduğu hizmetleri yakından takip edebilmek için isterseniz kendi sitesinden, isterseniz e- devlet sitesinden bakmanız mümkündür. Kendi alanında başarılı öğrencilere de burs imkânı sağlayan kurum, vereceği bursları ve aranan nitelikleri duyuru sayfasında her geçen gün yenilemektedir.

Erzincan Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

İl deki önemli etkinlikleri ve eğitim ile olan çalışmalarını herkesle paylaşıp ana sayfasında sürekli yayınlamaktadır. AR-GE projeleri ile de çalışmalarına yön veren kurum, özellikle öğrencilerin isteklerine kayıtsız kalmayarak çalışmalarına hız vermektedir.Milli Eğitim Kurumu ile iletişime geçmek isteyenlerin, yine internet sayfasından kolay iletişim bilgilerine ulaşmaları imkânı sunulurken, sizin istekleriniz ve yorumlarınız dikkate alınarak yapılacak olan çalışmalarına yön verilmektedir.

 

Erzincan Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment