Erzincan Sağlık Müdürlüğü

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü, şehirdeki tüm hastaneleri ve sağlık kurumlarını denetleyen en üst kurumdur. İl Sağlık Müdürümüz olan Mesut TURAN sağlık adına yapmış olduğu çalışmalarına yardımcıları ve personeli ile tüm hızıyla devam etmektedir. Şehirdeki sağlık problemlerini gerçekleştirdikleri projeler ile en az indirmek en büyük hedefleridir.Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü, yapmış olduğu çalışmaları ve hayata geçirdikleri projelerini takip etmek için kendi internet sitelerine bakabilirsiniz. Özellikle Aile Hekiminizi Kurumu arayarak öğrenebilirsiniz.

Erzincan Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Yaptırmış olduğunuz laboratuar test sonuçlarını kurumun internet sitesinden kolayca öğrenmenizde mümkündür. Sağlık müdürlüğünde öncelik olarak vatandaşa yönelik vermiş olduğu hizmetler ise şu şekildedir; Aile planlaması, aile hekim projesi, sağlık kurumlarının denetimi, hastanelerin yönetiminden gerekli bilgileri alarak yapılan hataların düzeltilmesine yönelik çalışmalar, hasta haklarının korunması gibi birçok çalışmayı beraberinde yürüten kurum, tüm detayları vatandaşları ile paylaşmaktadır. Hastaların randevu alma sistemini de, düzenleyen kurum işlemlerini aksamadan gerçekleştirmektedir.

Erzincan Sağlık Müdürlüğü Adresi

Evde sağlık hizmetleri adı altında, hastalarına evlerinde de hizmet vermeye devam etmektedir. Sağlık ile ilgili tüm detayları e-devlet sitesinden öğrenebileceğiniz gibi, kurumun kendi özel sitesinden de takip edebilirsiniz.Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çalışan tüm personel belli aralıklar ile alanı ile ilgili hastaları daha iyi anlayabilmek ve etkin iletişim kurabilmelerini sağlamak için eğitim almaktadırlar. Bu hem işlerindeki ilerlemeyi etkilerken, insan ilişkilerinin de her şeyden önemli olduğunu vurgulamaktadır.

 

Erzincan Sağlık Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment