Erzurum Emniyet Müdürlüğü

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü

Erzurum il emniyet müdürlüğü, Emniyet teşkilatına 14 yaşında giren ve 8 Mart 2011 tarihinde Sayın H.Turgut Yıldız atanmıştır. Küçük yaşlarda emniyet içerisinde olması birçok görevde yer alarak oldukça bilgi ve tecrübe sahibi olmuştur. Erzurum halkına da büyük katkıları olarak halkın rahat nefes almasını sağlamıştır. Halk yürüyüşleri gibi sürekli bilinçlendirme amaçlı konferanslar düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra 8 mart dünya kadınlar günü, 14 Mart tıp bayramı gibi önemli hatırlanacak meseleleri hem kutlamakta hem de e devlet sitesinden haberdar etmektedir

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Randevu

Erzurum il emniyet müdürlüğü birçok faaliyeti aktif olarak devamlı olarak yürütmektedir. Son zamanlarda ülkedeki ekmek israfını önlemek amaçlı olan kampanyayı desteklemektedir. Her yıl yapılan ekmek israfı ile 500 km yol yapılması devleti harekete geçirmiştir. Emniyet müdür olarak ta duyarlılığını dile getirmektedir. Halkın güvenli ve huzurlu ortada yaşaması adına maksat dışı taşınan bıçaklar hakkında detaylı olarak yapılacak cezalar ve önlemler e devlet sitesinden ayrıntılı bir şekilde verilmiştir. Kelebek ve sallama tarzı olan bıçakların taşınması yasaklanarak taşındığı takdirde gerekli şekilde cezalandırılacaktır.

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Adresi

Devamlı olarak kasvetli haberlerin yerine son zamanlarda olan 100 gülen yüz fotoğraf sergisi ile sosyal birlik ve beraberlik oluşturulmuştur. Bunun yanı sıra 167. Yıl kutlama programı ile emniyet teşkilatının yüzünü güldürerek üzerlerindeki stresi atmalarına yardımcı olmuştur. Emniyet müdürlüğüne gitmek için açık adres; İsmetpaşa caddesi merkez/ Erzurum olarak geçmektedir. İstek ve şikayetlerinizi dilediğiniz şekilde dile getirebilirsiniz.

 

Erzurum Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment