Erzurum il spor müdürlüğü

Erzurum  spor müdürlüğü

Erzurum il spor müdürlüğü spor ve gençlik bakanı olarak genç yaşında dinamik, aktif bir kişi olan Sayın Suat Kılıç atanmıştır. 6 Temmuz 2011 senesinde görev başına getirilerek çok önemli bir adım atılmıştır. Spor sağlık açısından her insanın kesinlikle yaşam tarzı haline gelmesi adına sürekli olarak gençleri teşvik amaçlı faaliyetler düzenlenmektedir. Palandöken kayak merkezini tanıtmak ve bilgi sahibi olmayan, kayak yapmayan öğrenci kalmaması için tüm çalışmalar hızlı şekilde devam etmektedir. Ayrıca genç erkeklerin güreş sevdası turnuvaları ile halkın spor adına yapılacak her türlü sosyalleşmeyi sağlanmaktadır.

Erzurum il spor müdürlüğü İletişim

Erzurum il spor müdürlüğü ile sağlanmış olan yeni projeler spor tutkunlarının yüzünü güldürmeyi başarmaktadır. Erzurum’da yeni futbol alanları için büyük çalışmaların başlatılması erkeklerin en çok sevindiği bir haberdir. Bu şekilde spor adına teşvik edilebilecek yeni alanlar, müsabakalar sürekli olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Bakan yardımcısı olan Sayın Yusuf Tekin Türkiye’nin her yerinin spor için elverişli bir ülke olduğunu vurgulayarak gurur tablosu olmuştur.

Erzurum il spor müdürlüğü Adresi

E devlet sitesindeki Buz hokeyi oldukça şaşırtmaktadır. Farklı ülkelerin sporlarını ülkemize taşıyor olmak büyük bir sevindirici bir haberdir. Spor yediden yetmişe her insanın kendi hayatına yaşam tarzı olarak yerleştirmesi şarttır. Erzurum halkının böylesin güzel, farklı sporlar ile uğraşması bakan ve yardımcılar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Müdürlüğe ulaşmak için açık adres; Yakutiye Spor Kampusu Aziziye yolu üzeri 25100 Yakutiye/Erzurum olarak geçmektedir.

 

Erzurum il spor müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment