Erzurum İl Tarım Müdürlüğü

Erzurum İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Tarımsal kaynakların tamamen rasyonel bir şekilde sağlanması ve arazi toplulaştırma hizmetleri konusunda misyonunu ön plana tutan ve daha birçok yeniliğe açık olan Erzurum İl Tarım Müdürlüğü birçok önemli çalışmaya imzasını atmış bir kurum olmaktadır. Erzurum İl Tarım Müdürü olan Zekeriyya Erdurmuş Bolvadin doğumludur.Erzurum İl Tarım Müdürlüğü çiftçilerin eğitim seviyelerinin daha da yükselmesi, kalkınması ve kendi topraklarına daha faydalı bireyler olması açısından aynı zamanda eğitim de vermektedir.

Erzurum İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Güvenilir gıda arzını sağlamakta öncü olan bu kurum topluma en katkılı ve en uygun seçenekleri değerlendirmeye alan ve bu değerlendirmeler sonucunda gerekli düzenlemeleri yapan bir kurumdur. Ayrıca hızlı ve etkin bir tarım anlayışını çiftçilere aşılayan bu kurum gelecekte daha da kaliteli projeleri beraberinde getirmeyi hedeflemektedir. Gerek verilen eğitimler, gerek kullanılan ilaçlar, alınan tedbir ve önlemler de zaten bu yönde oluşturulmaktadır. Yeniliğe, gelişime ve geliştirmeye açık bir kurum olan Erzurum İl Tarım Müdürlüğü bu konuda uzman bir kadroya sahip kurumdur.

Erzurum İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Kurum kendi içerisinde gerekli toplantılar ve bilgi paylaşımı sonrası uygulamaya koymak isteyen çiftçi halkına da yardımcı olmaktadır. Bunun haricinde de her zaman bilgilendirmelerini paylaşan Erzurum İl Tarım Müdürlüğüne internet sitesinden de ulaşabilir, merak ettiğiniz bilgileri de öğrenebilirsiniz. Tarım, hayvancılık ve gıda konusunda gelişime açık bu kurum her vatandaşının hizmetinde olup, tüm sürdürülebilir projelere de açık bir kurum olmaktadır.

 

Erzurum İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment