Erzurum Milli Eğitim Müdürlüğü

Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Erzurum milli eğitim müdürü 1960 doğumlu Bitlis’in Tatvan ilçesinde dünyaya gelen ve kendi köyü içerisinde ilkokulu bitiren Sayın Abdullah Bilge 24 Mayıs 2011 tarihinde Erzurum’a atanmıştır. 2 yıl gibi bir sürede sürekli olarak il de sürekli olarak yeni faaliyetler içerisindedir. E devlet sitesinde devamlı yeni ve güncel konuların duyurusu yapılmaktadır. Kur’an_ı Kerim güzel okuma ve ezan yarışması ile güzel bir organizasyon gerçekleştirmiştir. Yakın gündemde olan İstiklal Marşının kabulünün 92. Yılı münasebeti ile Sayın Abdullah Bilge’nin de katılımıyla il sağlık müdürlüğü binasında faaliyetler yapılmıştır. Bu şekilde sürekli olarak başarıdan başarıya koşarak halk ile birlikte olmaktadır.

Erzurum Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Erzurum milli eğitim müdürü, ülkede çok fazla gündemde olan kız çocuklarının okutulması çalışmaları eyle olarak Erzurum’da da yer almaktadır. Bu sayede herkesin yarası olan kız çocukları okutulmaması sorununa biraz daha değinerek çözüm arayışları içerisine girilmektedir. İlçe milli eğitim müdürleri ile toplantıda bulunmak gibi sürekli yetkili kişilerle bir araya gelerek sorunları ve yenilikleri dinlemektedir. Ayrıca merkez ilçelerin okul müdürleri yardımcıları ile toplantıda bir arada olmuştur.

Erzurum Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

E_devlet sitesinden detaylı olarak yeni duyuruları öğrenebilirsiniz. Merkez binası şuanda Yeni yönetim caddesi Valilik Konağı Kat:4 Posta kodu 25100 Yakutiye/Erzurum olarak geçmekte ve tüm isteklerinizi, şikâyetlerinizi dile getirerek müdürlüğün bilgisi olmasını sağlamalısınız. Erzurum’da 1.048 tane kurum ve okul yer almaktadır. Bir tane de Atatürk üniversitesi yer alarak gençliğin geleceğine güzel bir adımdır.

 

Erzurum Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.

 

 
Related posts

Leave a Comment