Erzurum Sağlık Müdürlüğü

Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü

Erzurum il sağlık müdürlüğü,  1968 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Doç. Dr. Serhat Vançeliktir.  Uzman ve deneyimli insanlarla birlikte çalışması halkın sağlığını önemsediğini göstermektedir. Bunun yanı sıra oldukça fazla yardımcı çalışanı yer almaktadır. Oldukça başarılı olan sağlık müdürü doçent belgesi yanı sıra iyi derece de İngilizce diline hâkimdir. Halkın sağlığı ve güvenliği açısından sürekli olarak titiz davranmaktadır. Bunun yanı sıra e devlet sitesinde 2013 hac organizasyonu gibi diğer alanlardaki duyuruları da bildirerek halkı çok daha fazla bilinçli hale getirmektedir.

Erzurum Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Acil afetlerde sağlık hizmetleri bölümleri ile tüm detayları atlamadan bilinçli bir toplum oluşturulmaktadır.Erzurum il sağlık müdürlüğü çalışmaları ile halkın mutlu olması, sağlığı, huzuru her şeyden önemlidir. Bu yüzden sağlık çalışması alanında halkın mutluluğu yüzünde okunmaktadır. Herkes yapılan hizmetlerden ciddi anlamda memnun kalmaktadır. Erzurum iline bağlı birçok ilçe sağlık müdürlüğü yer almaktadır. 8mart dünya kadınlar gününü unutmayarak şiddete hayır mesajları arasında dostluktan, barıştan ve güzel şeylerin yaşandığı bir dünyada olmak için safını gösteriştir.

Erzurum Sağlık Müdürlüğü Adresi

Ayrıca eczane teknikerliği sınavı hakkında detaylı olarak sitesinde duyur yaparak girecek olan gençleri bilgilendirilmektedir.Sağlık müdürlüğünden şikâyet ve önerilerinizi dile getirmelisiniz. Ayrıca sağlık müdürlüğü binasına giderek dilediğiniz her türlü yardımı çok daha kolay alabilirsiniz. Sağlık hakkında her türlü sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. Erzurum il sağlık müdürlüğünün açık adresi; Erzurum Sağlık Müdürlüğü- Hastaneler caddesi  Erzurum olarak yer almaktadır.

 

Erzurum Sağlık Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment