Eski Fatura Ödeme

Eski Borç Sorgulama

Eskişehirlilerin su ve sayaçlarla alakalı bütün gündem haberlerini takip edebileceği bir site mevcut büyükşehrin bünyesinde. ESKİ olarak kısaltılarak adlandırılan bu site Eskişehir’in su ve kanalizasyon idaresi olarak hizmetlerini ve güncel haberleri yansıtan bir sitedir.ESKİ sitesinden aboneliğinizle ilgili işlemleri yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Eğer ilk defa bir meskene işyerine inşaata resmi daire vb. yerlere abonelik işlemi için başvuracaksanız başvuru için gerekli izin ve belgeleri ayrıca tarife ücretlendirmelerini ve cezaları aboneliği sonlandırmak için yapılacak işleri vb. bu site üzerinden öğrenebilirsiniz.

Eski Su Faturası Ödeme

Ayrıca elektronik kartlı sayaç için başvuruda bulunmada istenilen belgeleri elektronik kartlı sayaç ayarlarını ve sayacın kullanımıyla alakalı işlemleri ve dikkat edilmesi gereken hususları buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca sayacınıza kredi yükleyebileceğiniz sabit veznelerin adreslerini ve çalışma saatlerini ayrıca mobil olarak geçen vezne araçlarının güzergahlarını ve kredi matiklerin adreslerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca kurumla alakalı en son haberlere ve güncel ihale haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Eski İletişim

Ayrıca herhangi bir konuda bilgi edinmek isterseniz site üzerinden bilgi formunu doldurabilirsiniz.Ayrıca her ay düzenli olarak yapılan su laboratuar analizlerine ulaşır ve içtiğiniz suyun kalitesini kontrol edebilir ve de istediğiniz bir su kaynağından analiz isteği yapabilirsiniz. E devlet sistemi üzerinden diğer birçok belediyenin su ve kanalizasyon idaresi internet sitesine aktarıldığınız gibi ESKİ sitesine de bu sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.
Related posts

Leave a Comment