Eskişehir Emniyet Müdürlüğü

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü

Eskişehir il emniyet müdürlüğü Naci Kuru 10 Kasım 2010 de göreve getirilmiştir. Eskişehir il emniyetine 2 yıl gibi bir süredir görev yapmaktadır. Bu zaman zarfında çok güzel faaliyetlerde bulunmaktadır. Halkı bilinçlendiren projeler devreye sokulmaktadır. Birçok seminerler verilerek halkın neler yapması gerektiği konusunda bilinçlendirmek için özverili bir şekilde çalışılmaktadır. Halkın güvenliği her şeyden önde gelmektedir. Bu yüzden halka açık seminerlerin yapılması için tüm olanaklar kullanılmaktadır. Özellikle dolandırıcılara karşı neler yapılması gerektiğine dair bir ekip ile birlikte halka seminer verilmektedir.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Randevu

Eskişehir il emniyet müdürlüğü birçok faaliyeti aktif olarak sürekli yapmaktadır. İnternet ortamında güvenli kullanılması konusunda birçok yardımlarda bulunmaktadır. Sosyal faaliyetler konusunda da moral vermektedir. Fidan dikimi, futbol müsabakaları, sergi, eğlence, konser verilerek halkın ve personelin yüzünü güldürmektedir. 167. Yıl etkinlikleri kutlanmıştır. Çocuk şube müdürlüğü kapsamında çocukları da unutmamıştır. Toplumu her türlü konuda aydınlatıcı projeler yapılmaktadır. Eskişehir emniyeti olarak uyuşturucu tacirlerine kesinlikle göz açtırmamaktadır.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Adresi

Eskişehir il emniyet müdürlüğü sürekli kasvetli haberlerin dışında halkın elinden tutarak birlik ve beraberliği sağlamaktadır. El broşürleri basarak halkın dolandırıcılara karşı nasıl bir yol izlemesi gerektiğini göstermektedir. Ayrıca verilen seminerlerde polis arkadaşların detaylı şekilde bilgi vermesi halkı fazlasıyla bilinçlendirmeyi sağlamaktadır. Devamlı olarak cep telefonuna gönderilen uyarı mesajları sayesinde halkı uyarmaktadır. Eskişehir emniyet müdürünün yaptığı faaliyetler insanların yüzünü güldürmeyi başarmaktadırlar.

 

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment