Eskişehir İl Spor Müdürlüğü

Eskişehir Spor Müdürlüğü

Eskişehir il spor müdürlüğü gençlik ve spor bakanı Suat Kılıç’tır. 6 Temmuz 2011 tarihinde görev başına gelmiştir. Spor adına güzel işler yapmaktadır. Spor birçok insanın uğraşması gereken bir alandır. Kilo vermenin yanında daha ziyade vücudu zinde tutmak ve her zaman formda kalmak adına spora destek verilmesi gerekmektedir. Suat Kılıç gençlik bakanı olarak sağlamış olduğu birçok faaliyet bulunmaktadır. Spor insanı birbirine bağlayan bir daldır. Kardeşliği, dostluğu, merhameti devamlı olarak asla elden bırakmamaktır.

Eskişehir İl Spor Müdürlüğü İletişim

Eskişehir il spor müdürlüğü ile sağlanmış olan faaliyetler spor tutkunlarının yüzünü güldürmeyi başarmış durumdadır. Sürekli olarak Eskişehir’de müsabakalar yapılmaktadır. Spor alanında kıyası tatlı bir mücadele bulunmaktadır. Bakanın ve spor gönül verenlerin titiz bir yol izlediği gözlerden kaçmamaktadır. Birlik ve beraberliğin gücünü devamlı olarak sahalarda gösterilmektedir. Özel sporcular basketbol takımı kurulmuştur. En önemlisi genç nesilleri spor ve olimpiyat kültürünü sağlamak için OLi Projesi Eskişehir’de de gerçekleştirilmiştir.

Eskişehir İl Spor Müdürlüğü Adresi

Eskişehir il spor müdürlüğü ile yapılan projeler sağlık adına büyük adımlar atıldığını sağlamaktadır. Spor ile yaşayarak sağlıklı olmayı tüm insanlara aşılamayı hedef almaktadır. Artık spor herkesin yaşam tarzı halini alması yüzlerde tebessüm oluşturacaktır. Okullar arasında düzenlenen maçlarda spor tutkunlarına ödüller verilmektedir. Eskişehir il spor binasına Vişnelik Mahallesi M. Kemal Atatürk Caddesi No: 57/A bulunan adresten rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Spor adına yapılan tüm faaliyetlere herkes katılmalıdır.

 

Eskişehir İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment