Gaski Fatura Ödeme

Gaski Borç Sorgulama

Evet, yukarıda da aktardığımız gibi Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin resmi internet sitesi olan GASKİ üzerinden bu hizmetten faydalanabilmektedir.  Gaski online olarak su faturalarının ödemelerini alabilmekte böylece sizde fatura ödemek için zahmete katlanmak zorunda değilsiniz. Ülkemizin genelinde olduğu gibi Gaziantep’te de su bağlantılarının çoğu sayaçlıyken. Diğer kalanları da faturalıdır.Gaski internet sitesi ayrıca abonelik işlemleriniz ile alakalı gerekli bilgi ve belgeleri size aktarabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi fatura ödemelerini garanti bankası ve diğer bankaların kredi kartları ile güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Gaski Su Faturası Ödeme

Ayrıca faturalarınıza bu site üzerinden itiraz dilekçesi yollayabilirsiniz. Ayrıca laboratuar hizmetleri sayesinde içtiğiniz suyun kalitesini düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden faturanızı öğrenebileceğiniz telefon numarasını öğrenebilir ve gerekli formu doldurarak sms ve e-posta yoluyla fatura öğreneme sistemine kaydolabilirsiniz.Ayrıca ödediğiniz faturaların tarife ve ücretlendirme bilgilerini buradan kolayca öğrenebilirsiniz.

Gaski İletişim

Ayrıca diğer ödeme yapabileceğiniz fatura ödeme noktalarını ve adreslerini ve gezici vezne tahsilat yerlerini öğrenip ödemenizi yapabilir ya da sayaç kartınıza kredi yüklemesini buradan yapabilirsiniz. Ruhsat başvurularını da yapabileceğiniz bu site siz Gazianteplilerin hizmetinde en güncel haberleri de öğrenebileceğiniz bir yerdir.E devlet sistemi üzerinden giriş yaptığınızda bu sisteme erişim sağlayabilirsiniz. Hemen bu siteye girerek ödenmemiş borcunuz varsa ödeyin ya da aboneliğinizle alakalı işlemleri buradan yürütebilirsiniz.
Related posts

Leave a Comment