Gaziantep İl Spor Müdürlüğü

Gaziantep Spor Müdürlüğü

Gaziantep İl Spor Müdürü, evli iki çocuk babası, 9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü 1988 mezunu Yahya ŞAHAN’dır. Göreve 11.10.2011 tarihinde başlamıştır. Görevi halen devam etmektedir. Görevi süresince birçok başarılı çalışma ve faaliyetlere imza atmıştır. Bu faaliyetlerin tümü, masa tenisi, satranç, voleybol, basketbol, futbol, hentbol, tekvando, hokey, güreş, karate, bedensel ve işitme engelliler sporları, eskrim, yüzme, atletizm, okçuluk, muay-thai, kcik boks, boks, oryantring, atıcılık, bocce bowling, bisiklet, briç, buz pateni, jimnastik, dans, halter, hava sporları.

Gaziantep İl Spor Müdürlüğü İletişim

izcilik, motorsiklet, okul sporları, halk oyunları, judo, bilardo, su topu, dağcılık, wushu, badminton, geleneksel sporlar, taekvando, Üniversite sporları gibi spor branşlarında tüm yaş grupları için yapılan programlar (tüm bu spor dallarının ayrı ayrı il temsilcilikleri), Halk Oyunları, Kişisel Gelişim, Mangala, Bağlama ve Tiyatro Kurslarının verilmesi gibi faaliyetler ve çalışmalardır.Gaziantep İl Spor Müdürlüğüne bağlı Spor Genel Müdürlüğü Tesisleri mevcuttur.

Gaziantep İl Spor Müdürlüğü Adresi

Bunlar; Araban Futbol Stadı, Araban Spor Salonu, Gazikent Spor Salonu, İslâhiye Futbol Stadı, İslâhiye Spor Salonu, Kamil Ocak Spor Salonu, Kamil Ocak Stadı, Kapalı Yüzme Havuzu, Karkamış Spor Salonu, Nizip Futbol Stadı, Nizip Spor Salonu, Nurdağı Futbol Stadı, Nurdağı Spor Salonu, Oğuzeli Futbol Stadı, Oğuzeli Spor Salonu, Sporcu Eğitim Merkezi, Şahinbey Spor Salonu, Yavuzeli Futbol Stadı ve Yavuzeli Spor Salonu’dur.Gaziantep İl Spor Müdürlüğü adresi: İncilipınar Mahallesi Sabahat Göğüş Caddesi No:15 P.K.27002 Şehitkâmil / GAZİANTEP​ Telefon: (0342) 231 52 10.

 

Gaziantep İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment