Gaziantep İl Tarım Müdürlüğü

Gaziantep İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Ekmek çeşitlerindeki yürürlüğü şu sıralar gündeminde tutan Gaziantep İl Tarım Müdürlüğü tarımsal yönde de çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Gaziantep İl Tarım Müdürü olan İbrahim Yılmaz çiftçilerin daha da azim ve hevesle çalışmaları için kurumun makine takım yarışmalarında öncülük etmesinde öncü rol oynamaktadır. Titiz çalışma prensibine sahip İl Tarım Müdürü İbrahim Yılmaz aynı zamanda da Ziraat Yüksek Mühendisi olmaktadır.

Gaziantep İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Gaziantep İl Tarım Müdürlüğü son zamanlar da damızlık sığır işletmesi için hibe desteği konusuna ağırlık vermektedir. Vatandaşın daha verimli bir şekilde çalışmasını isteyen bu kurum gerekli tüm çalışmalarını da bu şekilde sürdürmektedir. Bitki koruma kayıt sisteminden tutunda tüm gerekli görülen önlemleri alan ve almaya da devam eden bu kurum çalışma sistemini de hızla sürdürmektedir. Ekonomisine katkıda bulunmak isteyen her çiftçinin bilgi alışverişinde bulunacağı bu kurum sayesinde artık her vatandaş bilgi sahibi olacak ve bilinçli toplum üyesi haline gelecektir.

Gaziantep İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Şu sıralar bayramın yaklaşmasıyla yerel basın haberlerinin başında gelen çiftçiye bayram müjdesi Gaziantep İl Tarım Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu çiftçilere katkı sağlamak amaçlı bir planlama olmaktadır.Kısaca Türk toplumunun büyümesinde, çiftçinin gelişmesinde, kırsal kesimin daha verimli olmasında adımlar atan kurumlardan biri de Gaziantep İl Tarım Müdürlüğü olmaktadır. Her türlü görüşe, her türlü soruna açık pencere tutan bu kurum daha nice çiftçilerin geçimini sağlaması amaçlı projeler yaparak hizmet kalitesini üst seviyeye taşıyacaktır.

 

Gaziantep İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklyınız.
Related posts

Leave a Comment