Giresun Emniyet Müdürlüğü

 Giresun il Emniyet Müdürlüğü

Giresun il emniyet müdürlüğü Hikmet Bulak 1966 senesinde Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Giresun il emniyetine 10 Kasım 2011 yılında atanarak 1,5 senelik bir zamandır görevde yer almaktadır. Kısa zamanda çok güzel işler başarmıştır. Kendisi çok sayıda maaş, 10 adet takdirname,  tane ödül alarak başarısını somut haline getirdiğinin göstergesidir. E devlet sitesinden sürekli olarak duyur ve önemli günleri hatırlatmaktadır. 14 Mart tıp bayramını kutlayarak doktorları bir nebzede olsun gönüllerini almıştır. Emniyet müdürü sürekli olarak her gün yolsuzluk yapanlara geçit vermeyerek açığa çıkartmaktadır. Gümrükten kaçak olarak geçirilen sigaralara kesinlikle izin verilmemiştir.

Giresun Emniyet Müdürlüğü Telefonu

Giresun il emniyet müdürlüğü, kaçak sigara, korsan cd ve DVD ye kesinlikle izin vermeyerek bir kez daha insanlık için toplum açısından huzur bozacak, emeğe karşı saygısızlık yapılacak her şeye dur diyerek el koymuştur. İl’de kesinlikle eroine geçit vermemektedir. Bu sıkıntılı ve zor günlerin ardından sosyalleşme ve stres atma adına Topluma destekli olarak Atatürk Anadolu Lisesi ile birlikte dostluk maçı düzenlemiştir.

Giresun Emniyet Müdürlüğü Adresi         

E_devlet sürekli olarak online üzerinden anında sıcak gelişmeleri haberdar etmektedir. Ayrıca Topluma destekli Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Tiyatro ile halkla bululaşarak güzel bir işe imza atılmıştır. Bunların yanı sıra Hikmet Bulak’a sivil toplum örgütleri adına bir ödül takdim edilmiştir. Acil olarak polise ihtiyaç duyulduğu an ilk yapmanız gereken 155 polis imdattan yardım almanız gerekmektedir.

 

Giresun Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment