Giresun İl Spor Müdürlüğü

Giresun Spor Müdürlüğü

Giresun il spor müdürlüğü gençlik ve spor bakanı olarak Suat Kılıç görevde yer almaktadır.  6 Temmuz 2011 tarihinde göreve getirilen genç bakan oldukça faaldir. Spor ve sağlık adına çok güzel işler yapılmaktadır. Özellikle son zamanlarda kadınlar ve genç kızlar adına müthiş organizasyonlar gerçekleştirilmektedir. Dereli ilçesinde Basketbol çalışmaları kurslara katılan genç öğrenciler arasında başlatılması oldukça sevindirmiştir. Ülkemizde spor kilo alan insanın yapması gereken bir dal olarak bilinen bir yanlıştır. Aslında spor çocukluktan başlatılarak yaşam tarzı galine gelmesi ve tüm hayatı boyunca sağlıklı yaşamak adına yapılması gerekmektedir.

Giresun İl Spor Müdürlüğü İletişim

Giresun il spor müdürlüğü ile sağlanan sürekli yeni faaliyetler hem gençlerin hem de ailelerin gülen yüzü olmaktadır. E_devlet sitesindeki duyurular kısmında lider gençlik kış kampı gibi yapılan güncel haberleri takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Son zamanlarda yapılan genç kızlar arasındaki futsal sona ererek şampiyon olan Halil Gürel Anadolu Lisesi madalyalarını alarak yüzlerinde büyük bir gülümseme ve kalplerindeki mutluluğu dostça paylaştılar.

Giresun İl Spor Müdürlüğü Adresi

E_devlet sitesinde sürekli olan bildirileri kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bakan sayesinde sürekli olarak yapılan projeler sağlık için büyük adımlar atılmasını göstermektedir. Merkez binasına ulaşmak isteyen kişilerin açık adresi; Çıtlakkale Mahallesi Stadyum sokak No: 5 28200 Giresun olarak geçmekte ve bu adresten tüm başvurular, faaliyetlere katılım sağlayabilir, ayrıca dilek ve şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam için ve sosyalleşmek adına sizde tüm projelerden yararlanabilirsiniz.

 

Giresun İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment