Giresun İl Tarım Müdürlüğü

Giresun İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Karadeniz bölgesinin il Tarım Müdürlüklerinden olan Giresun İl Tarım Müdürlüğü tüm gıda üretim ve önlemleri, tarım ve hayvancılıkla ilgili çalışmaları durmadan sürdürmektedir. Giresun İl Tarım Müdürü olan Muhammet Angın ayrıca da diğer mesleği Dr. Olmaktadır.Giresun İl Tarım Müdürlüğü çalışmalarını önemle sürdürdüğü muhtarlara kuş gribi eğitimi vermesiyle de ön plana çıkmaktadır.Her türlü tarım ile alakalı konuları hem duyuran hem uyaran hem de pratik bir şekilde uygulamaya koyan Giresun İl Tarım Müdürlüğü bu konuda fazlasıyla titiz çalışmalar yapmaktadır.

Giresun İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Vatanının ve milletinin sağlığını son derece düşünen aynı zamanda da hizmet kalitesini yükselten bu kurum yapmış olduğu ve yapmakta olduğu tüm çalışmalarla ön sıralarda adını duyurmayı başarmıştır. Her türlü bilgi paylaşımını internet web sitesi üzerinden yayınlayan ve halkına son derece yararlı çalışmalar yapması için zaman zaman uyarılarda bulunan bu kurum üzerine düşen her görevi başarı ile sonuçlandırmaktadır.

Giresun İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Kurum vatandaşlarında duyarlılığı sayesinde bir adım önde olan bir kurumdur. Kısaca konu hayvancılıkta olsa, tarımda ki kalite de olsa her türlü güvenliği harfi harfine uygulayan bir kurum olmaktadır.Vatandaşın gelişimini üst düzeye çıkarması için her yeniliğe açık olan Giresun İl Tarım Müdürlüğü her türlü desteği de beraberinde sunan bir kurumdur. Kurumun ilk önceliği vatandaşına yardımcı olma konusu olduğundan gelişim seviyesi de hızla ilerlemektedir.
Related posts

Leave a Comment