Giresun Milli Eğitim Müdürlüğü

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Giresun milli eğitim müdürü Necati Akkurt, 1965 senesinde Samsun’un Lâdik adındaki ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokulu kendi köyünde ve diğer okullarını Lâdik Öğretmen Lisesi’nde okuduktan sonra Yüksekokulunu ise Gazi üniversitesinde tamamlamıştır. 23 Ocak 2012 tarihinde Giresun’a müdür ataması çıkarak 1 yılı aşkın süredir burada görev yapmaktadır. Şu sıralar İstiklal Marşı adına büyük ve anlamlı mesajlar vererek büyük bir saygıyı dile getirmiştir. Ayrıca 12 Mart 2013 tarihinde İstiklal Marşı’nın kabul olduğu yıldönümüne özel tören düzenlenerek katılımları sağlamıştır.

Giresun Milli Eğitim Müdürlüğü Telefonu

Akkurt din bilgisi ve ahlak dersi öğretmenleri ile birlikte toplantı düzenleyerek gidiş hattı yakından incelemiştir. Bu şekilde şehirdeki tüm faaliyetleri anma günleri ile sürekli olarak insanlar ile bir araya gelmektedir.Giresun milli eğitim müdürü Necati Akkurt kısa zamanda oldukça önemli işler başararak halkın gönlünde yer kazanmıştır. Son zamanlarda 81 ilin Ankara’da toplanmasında kendiside yer almıştır. Engelli vatandaşların toplum ile bütünleşmesi adına ailelere destek adlı bir konferans düzenlenmiştir. Sürekli e devlet sitesinden sınavlar ve atamalar hakkında detaylı olarak insanları bilgilendirilmektedir.

Giresun Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

E_devlet sitesinden rahatlıkla adresini bularak binasına ulaşabilirsiniz. İl de 485 adet okul bulunmaktadır. Binaya ulaşmak için açık adres: Çıtlakkale Mahallesi Hükümet konağı A Blok Zemin üstü kat 1 Merkez Giresun açık adresten ulaşarak tüm detayları öğrenebilir ve isteklerinizi, dileklerinizi bildirerek en kısa zamanda yerine gelmesi için yetkili kişileri haberdar edebilirsiniz.

 

Giresun Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment