Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü

Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü

1961 Isparta doğumlu olan Hüseyin Ümit Yüksel 2008-2010 yılları arasında Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında polis müfettişi olarak görev yapmış ve 31.07.2010 tarihinden itibaren Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanmış ve halen aktif bir şekilde görevine devam etmekte olan başarılı 1. Sınıf Emniyet Müdürüdür.  Tüm insanların özgürlük ve adaletini güven altında bulundurulmasının sağlanması açısından toplumsal düzeni ve huzuru sağlamak için mal ve can güvenliğinin korunması ile birlikte kanunların ve yasaların egemenliğini sağlamak yapılan çalışmaların başında gelmektedir. Bu kapsamda yapılan çalışmalarda kesinlikle hiçbir şekilde esneklik yapılması söz konusu olmamaktadır.

Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü Randevu

E-Devlet sitesine girerek kişisel konularda öğrenmek istedikleriniz sorgulayabilirsiniz. Düzenin, güvenliğin, barışın ve huzurun karşısında olan kişi ve kitlelere karşı sürekli olarak caydırıcılık konusunda her zaman elde ettiği kanıtlarla halkın güvenliğini ve asayişini sağlamış kaliteli hizmetleri ile sevgili halkına güven vermeyi amaçlamıştır. Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü evrensel değerler ve kanunlar çerçevesinde bulunan değerlerin ışığı altında kişilerin hürriyetlerini ve temel adaletlerinin sağlanması konusunda çok dikkatli ve titiz bir çalışma içindedir.

Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü Adresi

Çalışmalarında sosyal hukuk, laik ve demokratik devletin temel kaideleri çerçevesinde hukukun üstünlüğüne bağlı kalmaktadır.E-Devlet sitesine girerek kendinizle ilgi öğrenmek istediğiniz bir konu olduğunda veya üstünüze ait herhangi bir ceza olup olmadığını görebilirsiniz. Müdürlüğümüz Karaer Mah. Valibey Sok. No:5 Gümüşhane adresinde bulunmakta ve sizlere hizmet sunmaktadır.
Related posts

Leave a Comment