Gümüşhane İl Spor Müdürlüğü

Gümüşhane  Spor Müdürlüğü

Gümüşhane İl Spor Müdürlüğü görevine 1970 Gümüşhane doğumlu olan İsrafil Aslan tayin edilmiştir. Aslan müdürlük görevine başarılı olarak halen aktif bir şekilde devam etmektedir. Gençleri spora yönlendirmek açısından birçok tesisler, spor salonları, tesisler hizmete sokulmuştur.Gençlerimizin her zaman sporun ve sportif faaliyetlerin içinde yer alabilmesi için ve oş zaman kavramlarını yok ederek varsa kötü alışkanlıklardan kurtulması ve her bir gencin sporcu gibi yaşaması, düşünmesi ve hayat felsefesi kazandırılmaya çalıştırmaktadır.

Gümüşhane İl Spor Müdürlüğü İletişim

E-Devlet sitesine girerek öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Okula gitmeyen gençleri ya da okuldan arta kalan boş zamanlarını değerlendirmek ve yeteneklerini ortaya çıkarıp jimnastik, beden eğitimi ve birçok alanda spor faaliyetlerine yönlendirmeye çalışmaktadır. Gümüşhane İl Spor Müdürlüğü bağlı olarak 1 adet gençlik merkezi bulunmaktadır. Ayrıca 1 adet spor tesisi, 3 adet spor salonu ve 2 adet çim saha, 1 adet aydınlatmalı çim saha, 1 adet kayak merkezi ve 2 adet futbol sahası bulunmaktadır. Müdürlük ayrıca başarılı olan sporculara ve antrenörlerini ödüllendirmek ve spor kulüpleri ile spor kuruluşlarını denetlenmesini sağlamaktadır.

Gümüşhane İl Spor Müdürlüğü Adresi

Spor kulüplerinin ve sporcuların her türlü tescil, vize tarzı işlemlerini yapmaktadır. E-Devlet sitesine girerek Spor bakanlığı ile ilgili sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Her geçen gün bakış açısı ve düşünceleri daha ileriye taşıyarak gençlere yol göstermektedir. İnönü Mahallesi Aydın Doğan Caddesi no:46 adresinde halkımıza hizmet sunmaktadır.

 

Gümüşhane İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment