Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü

Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Yeşil bitki örtüsüne sahip olan illerimizden Gümüşhane ilimizdeki Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü gerçekten de takdire şayen çalışmalar yapmakta ve etkinlik faaliyetleri düzenlemektedir. Gümüşhane İl Tarım Müdürü olan Hasan Irkın Antalya Serik ilçesine ait Çandır beldesinde doğmuştur.Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü son dönemler de iddialı bir kurum özelliğini taşımasını tamamen düzenlediği etkinlik ve yarışmalardan almaktadır.

Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Yerel üretimlerine fazlasıyla önem veren Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü bu konudaki çalışmalarına hızla devam etmektedir. Bu bilgileri ister tarım TV’den izleyin isterseniz de internet adresinden takip edin. Sonuç fark etmez iki durumda tamamen vatandaşı bilgilendirme amaçlı paylaşımlardır. Ayrıca doğal afetlerde zarar gören kişilerin çekmiş olduğu kredilerin ertelenmesinde de yardımcı olmaya çalışan ve vatandaşına bu durumu haber olarak veren Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü gerçekten de topluma en yararlı kurumlardan birisi olmaktadır.

Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü Adresi

5dt5Güvenli gıda hattından her türlü hayvancılık uygulamalarına dikkat eden v son derece üst düzey çalışmalara hâkim bu kurum yerli üretimi fazlasıyla da desteklemektedir.Sonuç olarak çalışmalarını tamamen halkına fayda amacı ile yapan, öneri ve görüşlere tamamen açık Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü takdir edilecek çalışmalar yapmakta olan bir devlet kurumudur. Toprağını işletmek isteyen her çiftçinin alın terinin tamamının eline geçmesini sağlayan bu kurum ilerleyen zaman içinde daha nice yerel üretim yapmak isteyen çiftçi vatandaşlarına kucak açacaktır.

Gümüşhane İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment