Gümüşhane Sağlık Müdürlüğü

Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü

2011 yılında İl Sağlık Müdür Yardımcısı olarak görev yaparken 23 Kasım 2012 tarihinde Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü’ne müdür olarak atanan 1982 Gümüşhane doğumlu olan Dr. Emre Boşnak atandığı günden itibaren aktif olarak görevine devam etmektedir. Müdürlük sağlık hizmetlerinin daha çok geliştirilmesi, daha verimli, daha etkili ve etken olarak adilane bir şekilde yürütmek açısından bu kapsamda ilgili faaliyetleri yürütmeye çalışmaktadır. E Devlet sitesine şifrenizle girerek Sağlık Bakanlığının sayfasını araştırabilir merak ettiğiniz konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gümüşhane Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Ülkemiz genelinde uygulamaya başlanan aile hekimliği başta olmak üzere tüm sağlık kurum kuruluş ve birimleri her konuda denetleyerek ve inceleyerek halkımıza daha kaliteli bir hizmet sunmanın yollarını bulmaya çalışmaktadır. Kamuya ve özel sağlık kurum ve kuruluşlarını Sağlık bakanlığının düzenlemelerine ve politikasına olan uyumunu denetler. Çalışmalarında hasta hakları ve hasta memnuniyeti gibi bölümlerin idare ve tetkik edilmesi konusu kapsamında sağlık istatistikleri toplamaktadır.  Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü afetlerde ve acil durumlarda hastaneden evvel acil olan sağlık hizmetlerini yürütmektedir.

 Gümüşhane Sağlık Müdürlüğü Adresi

Bu tür olağanüstü durumda ildeki bütün sağlık teşkilatlarının ve kuruluşlarının iradesini vali adına ele alır.  İlde 5 adet Devlet Hastanesi, 30 adet Sağlık Ocağı, 1 adet SSK Dispanseri ve 1 adet Sağlık Eğitim Merkezi bulunmaktadır. E-Devlet giriş yaparak hasta hakları konusunu inceleyebilirsiniz. Her geçen gün daha iyi hizmet anlayışı ile sizlere bunu gösterme çabasında olan müdürlüğün binası Karaer Mahallesi Sümbül Sokak Merkez/ Gümüşhane adresinde hizmetinizde bulunmaktadır.

 

 Gümüşhane Sağlık Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment