Hakkari Emniyet Müdürlüğü

Hakkâri İl Emniyet Müdürlüğü

Tufan Ergüder birçok ilimizde başarılı görevlerde bulunduktan sonra 23 yıl Polis İdareciliği yapmış ve 2011 yılında müdür olarak Hakkâri İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanmıştır. 1988 yılında Polis akademisini, 1994 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, 1997 yılında ise Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsünü bitirerek Kamu Yönetimi Uzmanı olmuştur.   Düzeni, huzuru, ahlakı, barışı ve güvenliği bozmaya çalışan kitlelere ve kişilere karşı her zaman caydırma politikası içindedir polislerimiz.

Hakkari  Emniyet Müdürlüğü Randevu

Bu durumları yaratan kişiler hatta kitleler konusunda gereken tüm kanıtları elde ederek çok hızlı bir biçimde yakalayarak kamunun güvenlik politikalarının oluşturulmasına katkı sağlayan ve kaliteli hizmetleri ile itimat vermeyi amaçlayan örnek bir teşkilattır. E-Devlet sizi bazı merak ettiğiniz konularda aydınlatacaktır. Evrensel değerlerin, kanun ve yasaların ışığı altında şahısların özgürlüklerinin korunması ve temel adaletlerinin sağlanması ile çalışmalarında sosyal hukuk, laik ve demokratik temel kaideleri sınırlarında adaletin ve hukukun üstünlüğü ile insan haklarına saygılı olmak ve ne olursa olsun bu kurallara bağlı kalma çabalarını sürdürmektedir.

Hakkari  Emniyet Müdürlüğü Adresi

Hakkâri İl Emniyet Müdürlüğü olarak toplumun düzen, güven, asayiş ve huzur konusu içinde hayatlarını devam ettirme imkânı sağlayacak ortamın oluşturulmasına çalışmaktadırlar.   E-Devlet sitesinde asayişle ilgili sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Toplumunda kişilerin özgürlük ve adaletlerinin güven içinde bulundurulmasının sağlanması ile can ve mal güvenliğinin oluşturulması polis teşkilatı ile sağlanmaktadır. Dağgöl Mah. Van Yolu Cad. Merkez / Hakkâri adresinde hizmet vermektedir.

 

Hakkari  Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment