Hakkari İl Spor Müdürlüğü

Hakkari  Spor Müdürlüğü

Hakkâri İl Spor Müdürlüğü’ne 29.11.2011 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından il müdürü olarak 10 Şubat 1967 Hakkâri doğumlu olan Reşit Güldal atanmıştır. 1994 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan mezun olmuştur.  Gençleri sportif alanlara ve spora yönlendirmek bakımından gençlik merkezi, stat, spor salonu hizmete sokan ve gençlerimizin sürekli spor faaliyetleri içinde yer almasını ve boş zaman kavramlarını ortadan kaldırarak varsa kötü olabilecek alışkanlıkları yok etmektir.

Hakkari İl Spor Müdürlüğü İletişim

Gençleri böyle bir durumdan kurtarmak amaçlı eğitimle her gencin bir sporcu gibi düşünerek yaşamasını ve hayata yeniden kazandırılmasına çalışmaktadır. E-Devlet sitesinde Spor Bakanlığı ile ilgili detaylar bulabilirsiniz. Okullarından arta kalan boş zamanlarında veya okula gitmeyen gençleri yeteneklerini ortaya çıkarıp jimnastik, beden eğitimi ve daha birçok spor faaliyetlerine yönlendirerek geleceğin sporcularına şans vermekte olabilecekleri konusunda çalışmalar yapmaktadır. Hakkâri İl Spor Müdürlüğü lisanslı olan olmayan sporcuların ve spor kulüplerinin tescil ve vize işlemlerini de yapmaktadır.

Hakkari İl Spor Müdürlüğü Adresi

Kurduğu eğitim merkezleri ile hakem yetiştirilmesi, antrenör ve spor idarecileri yetiştirilmesini sağlamaktadır. E-Devlet sitesi aradığınız sorulara cevap bulabileceğiniz bir adrestir.  Spor ve sporcularla ilgili sağlık merkezlerinin işletilmesini, yönetilmesini koordine ederek halkını sağlıklı bir yaşam için spora teşvik ederek insanların bilinçlenmesini sağlamaktadır. Bu konuda gençlere ve halka her zaman tam desteğini sürdürmektedir. Pehlivan Mahallesi Hastane Yolu Üzeri Hakkâri adresinde sevgili halkına hizmetlerini sunmaktadır.

 

Hakkari İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment