Hakkâri İl Tarım Müdürlüğü

Hakkâri İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Ramazan bayramı öncesi ve sonrası genel olarak gıda denetimlerini devamlı olarak yapan Hakkâri İl Tarım Müdürlüğü insan sağlığı açısından her türlü önlemi alan ve bu önlemlerin önünü daima açık tutan bir devlet kurumu olmaktadır. Hakkâri İl Tarım Müdürü olan Hacı Dursun Yılmaz 1965 Trabzon doğumludur.Hakkâri İl Tarım Müdürlüğü kırsal kesimdeki üretimin daha profesyonel hale getirilip çiftçilerin eğitim seviyelerinin de yükselmesini sağlamaya çalışmaktadır.

Hakkâri İl Tarım Müdürlüğü İletşim

Bunu bir görüş olarak savunan ve uygulayan bu kurum yerel üretim sahalarında çalışan birçok kişilere de yardımcı olmaktadır. Kurumun bünyesi altında olan tarım, gıda ve hayvancılık konularıyla ilgili merak ettiğiniz her bilgi internet sitesinde belirli zamanlar aralığında yayınlanmaktadır. Topluma ve vatana katkılı olması açısından kurulmuş Hakkâri İl Tarım Müdürlüğü internet sitesinden basında biz adlı bölümden son paylaşılmış ya da daha öncesinde paylaşılmış bilgileri tüm detayları ile öğrenebilirsiniz.

Hakkâri İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Son olarak bitki ve hayvan hastalıklarının önlenmesi, güvenilir gıda arzının sağlanması gibi konularda görev oluşturan Hakkâri il Tarım Müdürlüğü vatandaşının çalışıp ürettiği toprağını daha da verimli hale getirmesinden yana olan bir kurum prensibiyle çalışmaktadır. Tarım arazilerinin denetlenmesi konusunda da zamanı iyi değerlendiren bu kurum çalışma prensibi ve iş düzeneklerinin dengeli bir şekilde ilerlemesinde çok faydalı olmaktadır. Kurum ile ilgili herhangi bir soru-cevap alışverişinde bulunmak istiyorsanız internet web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Hakkâri İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment