Hakkari Milli Eğitim Müdürlüğü

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü

1970 Bingöl doğumlu olan Mahmut Kurtaran 2003 yılında Bingöl Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yaparken 26.12.2012 tarihinde müdür olarak Hakkâri Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tayin edilmiştir ve halen aktif bir şekilde görevine devam etmektedir. Müdürlüğe bağlı kurum ve çalışan personeli ile beraber günümüz şartlarına uygun, kamu yararına yönelik gereksinim duyulan etkili ve verimli öğretim, eğitim hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Her yaştaki eğitim çağı bireyin en üst kademede hizmet aldığı bağlı olan kurumların ve çalışanlarının hep birlikte el ele vererek takım ruhu oluşturdukları sürekli olarak yeni üretilen projelerle eğitim alanlarının yaşam alanı haline geldiği ideal bir kurum olmaya çalışmaktadır.

Hakkari Milli Eğitim Müdürlüğü  Telefon Numarası

E Devlet şifrenizle giriş yaparak bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Özel eğitimin yaygınlaşarak çok daha kolaylaşması ve başta özel eğitim ve öğretim almaya gereksinim duyanların eğitime katılabilmeleri için izlenecek yolda azmin ve kararlılığın korunarak uygulamaya konulması. Özel ve resmi eğitim öğretim kurum ve kuruluşların açılmasına izin vererek denetlenmesi, üniversiteler-mesleki ve sivil toplum kuruluşları ve yerel yönetimler ile yönelen diğer paylaşanlarla işbirliğini geliştirmektir.

Hakkari Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

E-Devlet sitesi size öğrenci bilgileri konusunda destek vermektedir. Hakkâri Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 343 okul ve kurum bulunmaktadır. Ayrıca kolej ve üniversitede bulunmaktadır. Genç neslin daha bilinçli bir şekilde bedenen, manevi, medeni ve ahlaki sosyal ve kültürel yönünden gelişimini sağlayacak öğretmen ve öğrencilerin eğitim ve öğretim hizmetlerinin yürütülerek denetlenmesini sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Atatürk Cad. Hükümet Konağı 3. Kat Hakkari adresinde hizmet vermektedir.

 

Hakkari Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment