Hatay Emniyet Müdürlüğü

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü

Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç 1963 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. 1986’da komiser yardımcısı olarak akademiden mezun oldu. Özverili çalışmalarından dolayı birçok ödül almıştır. Evli ve İki Çocuk babasıdır. 2010 yılından itibaren Hatay İl Emniyet Müdürlüğü görevini başarı ile yapmaktadır. Çok parlak bir kariyere ve mesleki deneyime sahiptir.Hatay İl Emniyet Müdürlüğü, Sümerler mahallesi Harbiye caddesi No:3 Antakya/HATAY adresindedir.

Hatay Emniyet Müdürlüğü Randevu

İl emniyet müdürlüğüne bağlı,  11 ilçe emniyet müdürlüğü, Hatay ili hudut kapılarında da emniyet amirlikleri bulunmaktadır. Sosyal tesis olarak, “Atatürk Cad. Kavaklı Köprü Yanı Hatay” adresinde; içerisinde saunası, kondisyon salonu, lokali, 20 odası ve 40 yatağı, kafeteryası bulunan,  beş katlı bir polis evi vardır.  Polis merkezlerimiz ise cumhuriyet mahallesinde Şehit Özen Polis Merkezi Amirliği ve kışla saray mahallesinde bulunan Vilayet Polis Merkezi Amirliğidir. Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu ise Hatay- İskenderun karayolu üzerinde, merkeze 11 km uzaklıkta, Derince yakınlarında bulunmaktadır. 1994 yılından 2011 yılına kadar Hatay’da toplam 34 polisimiz asayiş ve terör gibi nedenlerden dolayı şehit olmuşlardır.

Hatay Emniyet Müdürlüğü  Adresi       

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü vizyonu ise; barışı, huzur ve güvenliği bozmak isteyen kişilere karşı tedbirler alıp bu kişileri yakalayarak adaletin önüne çıkaran, İnsan odaklı, güven veren bir güvenlik teşkilatı olmaktır. E Devlet hizmetlerinde de Hatay İl Emniyet Müdürlüğü ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Hatay Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment